Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TECHNOLOGIE
 

Na parné letní dny si ještě nějaký ten pátek počkáme a tak možnost ukázat své vypracované tělo, pokud jej tedy máte, už k oslnění dívky nestačí. Jak se tedy dostat ženě pod kůži? (obrazně řečeno). Žádné osvědčené taktiky či balící hlášky z amerických filmů vám již nefungují? Není se čemu divit. Každá žena je složitá psychologická osobnost a za možnost číst jí myšlenky by spousta mužů platila zlatem.

Jak tedy na to?

Pozorování

Jestliže chcete s dívkou strávit více než jednu noc, pozorování musí být dlouhodobé. Ženy velmi často střídají nálady, tudíž je těžké se v nich vyznat. Budeme-li se bavit o onom jednom konkrétním večeru, velmi důležité je sledovat také tělo – a to i z hlediska její neverbální komunikace, nejen vzhledu. Jestli si špitá s všudypřítomnou kamarádkou, jestli je vypadá nervózně či naopak sebevědomě, zdali je jí teplo, zima, co pije, to vše je možné později použít.

Přiblížit se na doslech

Tento krok by se dal nazvat pozorování level 2. Je totiž dobré zjistit nejen jak vypadá a jak se chová, ale také o čem se baví, co zrovna s onou kamarádkou probírá či jaký má tón hlasu.

rande 2

Reakce dle pozorování

Nyní je čas veškeré nasbírané informace přetavit v činy.

První slova

Naprosto klíčový okamžik. Často zmiňovaný první dojem platí i v této situace. Slova “Ahoj, jak se máš?”, nebudou pravděpodobně fungovat. První oslovení by nemělo postrádat nadhled, vtip a empatii. Pokud čekáte, že vám zde poradíme konkrétní první větu, jste na omylu. Vše záleží na konkrétní situaci, proto jste ji přeci pozorovali. S trochou fantazie tak již musíte vědět, co říci. Buďte hlavně vkusní – pokud přijde v černých šatech a bude celý večer smutná, jako první oslovení se určitě nebude hodit nemravný vtip. Koneckonců, začínat jím bychom nedoporučovali nikdy.

Naplánuj další setkání!

rande

Jestliže jste všechny předchozí kroky provedli úspěšně, seznámili jste se a cítíte alespoň nějaké sympatie, ideálně oboustranné, byla by škoda nechat celou situaci stát na místě. Ať už to má být večeře, výlet do kina, procházka v přírodě či jenom schůzka na kávu, udělejte alespoň něco. Alespoň si řekněte, že si zítra napíšete. Cokoliv. Hlavně neodcházejte beze slov. Byla by to škoda. Ono totiž v seriálech a filmech omílaná hláška, že má muž čekat 3 dny, než dívce zavolá, v praxi vůbec nefuguje. Tři dny jsou v dnešním světě tak rychlé, že během nich často zapomenete důležitější věci, než koho jste v sobotu večer potkali.