Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TECHNOLOGIE
 

V posledních letech upouští výrobci iPhone od klasického hranatého designu, který je zdobil až po model iPhone 5. Počínaje šestou řadou se telefony od Apple začínají zakulacovat. To se však nelíbí spoustě zákazníků v čele majitelem internetového kanálu PeripateticPandas. Když mu přišel jeho nový iPhone 7, neunesl jeho kulatý design a rozhodl se jej upravit po svém.

“Používal jsem iPhone odjakživa. Od odhalení iPhonu 5 jsem čekal na další ikonický design. Už toho však mám dost,”

svěřil se veliký fanoušek telefonů s operačním systémem iOS. Jednoduše se mu nelíbí kulatý tvar nových modelů iPhonů. A tak se rozhodl konat. Řekl si, že si upraví telefon po svém.

iPhone 7

Začal tím že rozšrouboval kryt telefonu, vyjmul baterku, rozebral základní desku a odstranil vše, čehož poškození by mohlo nenávratně znemožnit další fungování telefonu. Poté uchytil mobil do svěráku a za pomocí pily a brusky si jej upravil k obrazu svému. Z každé strany ho nejdříve ořízl a poté mu jednoduše zbrousil hrany! Prostě vzal na nový iPhone 7 za pětadvacet tisíc brusku a pilu! Bláznovství.

A světě div se, poté, co jej opět smontoval dohromady, telefon funguje! Pokud máte rádi svůj telefon a především své bankovní konto, důrazně nedoporučujeme zkoušet něco takového doma! Tušíme, že by se vám to nemuselo úplně povést.