Rubriky: ŽIVOT ZÁBAVA
 

Se sportováním v létě je to těžké. Ačkoliv teploty stoupají neúnosně nahoru, s chutí k tomu se nějak hýbat, ještě k tomu namáhavě, to zas tak horké není. Existuje ale pár sportů, které vás nezabijou, ale posílí. Teda minimálně se po nich dost dobře dá jít se posilnit do nejbližší hospody.

Nemáte vůbec žádný kámoše? To je samozřejmě blbý, ale i tak se s tim dá něco dělat. Za prvý -přestaňte se chovat jako kretén, a zadruhý – běžte třeba běhat. Nebo geocaching! Když už si nemůžete najít kamarády, můžete najít aspoň poklad. A v případě, že najdete ho*no, na to pivko můžete jít stejně.

There are more than 5 million geocachers worldwide, stalking more than a million hidden caches. Most caches are small- to medium-sized containers with a logbook inside, and sometimes little items that geocachers can take with them, as long as they leave something of equal or more value in its place.
Dalším pěkným letním sportem je tenis. Sice to není úplně zadarmo, když si pronajímáte kurt, ale aspoň má člověk nějakou motivaci – no když už tam za ty prachy je, tak ať to má aspoň cenu, ne? Potřebujete akorát raketu, pár míčků a aspoň jednoho kamaráda, což, jak doufáme, všichni naši čtenáři mají. Nelze sice úplně počítat s tím, že hned první den budete servírovat jako Džoković a že odehrajete krásný technický pětisetový zápas, ale tenis je i tak sport vskutku krásný a dokáže člověka potěšit už při prvním odpalu míčku přes síť a do kurtu (což ale nemusí nastat tak brzo, jak by chtěl). Každopádně, unavíte se většinou jen tím, jak věčně běháte pro míčky, takže starost o to, že vám nebude chutnat pivko, mít nemusíte.

tenis1
Jakmile seženete víc lidí, je to paráda. Hlavní výhoda většího počtu lidí je, že se nemusíte tolik vydat ze sil, protože to odehraje někdo za vás. Třeba takový plážový volejbal je dáseříct letním základem. Lepší je ho teda trochu umět, protože bez toho se před holkama v plavkách machruje těžko, ale dá se to i bez toho. Stejně jako minigolf, který bývá často na venkovních koupalištích hned vedle hřiště na volejbal. Všimli jste si toho slova koupaliště?

O to jde přece hlavně…