Rubrika: HOLKY A SEX
 

Holek, které pořád dokola melou o tom, jak je potřeba oceňovat přirozenou krásou, jsou všude tisíce a tisíce. Jen některé z nich mají ale opravdu koule vystoupit z davu a udělat něco, co možná pár lidem v jejich okolí nadzvedne mandle – nebo později žaludek. Třeba blogerka Megan Mikenas – ta se před rokem přestala holit a teď o tom podává zprávu světu!

2

Proč to udělala? Tak za prvé – když byla mladší, šikanovali ji kvůli chlupatým nohám, což ji vlastně donutilo se začít holit. No a teď na protest přestala. A za druhé – holení prostě zabere moc času. Takových minut ve sprše, které by se daly strávit nějak jinak!

3

Takhle – s nohama chlupatýma jak chlap a se zarostlým podpažím – jí to prostě přijde lepší. Nic nikde neškrábe… Ale ty pohledy ostatních!4

Megan chce zároveň inspirovat ostatní, kteří mají pocit, že jim okolí ohledně krásy něco diktuje, aby začali být sami sebou. Nechceme do toho nějak kecat, ale abyste byli sami sebou, můžete se třeba nějak oblíknout. Nebo si najít zajímavý koníček. Občas se ty žiletky totiž hodí!

5

Tak co, jak se vám Megan líbí?