Modelky se těší veliké oblibě veřejnosti, pochopitelně více té pánské. Jsou snem mnoha mladých mužů a idolem dívek, toužících si také vydělávat svým tělem a jeho krásou. Jak to však vypadá, když se světově známá modelka ukáže na veřejnosti bez jinak všudypřítomného make-upu?

Neuvěříte, jaký rozdíl může být ve vizáži ženy, která se denně pohybuje po molech či pře objektivy fotoaparátů. Obálky magazínů jsou jich plné, otázkou však zůstává, kolik mužů, případně žen, by si daný časopis zakoupilo v případě, že by modelky před focením neprošly tradičním dlouhým líčením.

Ve skutečnosti se jedná o naprosto normální ženy. Pokud jsou mezi našimi čtenářkami některé dámy, které uvažují o tom, že by pronikly do světa showbyznysu a modelingu a necítí se dostatečně sebevědomé, následující snímky vám mohou dodat odvahy. Je to práce pro každou normální dívku či ženu. Alespoň dle vzhledu, kterým se pyšní tyto modelky:

modelky modelky2 modelky3 modelky4 modelky5 modelky6 modelky7 modelky8 modelky9

Tak jak se vám líbí slečny z pódií ve skutečnosti? Myslíte si, že je přirozené, že ke své práci využívají tolik podpůrných líčidel? Má to opravdu Playboy, jehož zaměstnankyně výše uvedené dámy jsou, opravdu zapotřebí? Realita je taková, že ano, má. Soudě dle jeho prestiže a zřejmě i finančních výsledků.