Rubrika: STYL
 

Napadlo vás někdy, jak by vypadaly Jesličky, kdyby se Ježíš narodil až o 2016 let později? Popravdě, my jsme o tom taky nepřemýšleli. Zato muž jménem Casey Wright ano. To on totiž stvořil tenhle Betlém, který ukazuje, jak by narození Krista vypadalo v současnosti.

Po pár pivech jsme si začali dělat srandu z toho, v čem by byla náboženství jiná, kdyby vznikla v moderní době. A tak přišel na svět tenhle Betlém. Pro lidi je to buď: “Sakra, to je skvělý, to chci!”, nebo “To je příšernost, doufám, že shoříte v pekle. Nic mezi tím.

Josef je prostě týpek, co nosí man bun a fotí si selfíčka. A Marie má duckface radši než Boha.hipster-jesus-nativity-scene-10

Tři králové nakoupili dary na Amazonu a přivezli je na segwayi. Proč ne?hipster-jesus-nativity-scene-1

Kráva musí být samozřejmě 100% organická, krmená naprosto přírodním krmivem, nejlépe bezlepkovým. Jezulátko přece nemůže dostat žádný šmejd!hipster-jesus-nativity-scene-5

A co by byl rok 2016 bez tabletu a sluchátek?hipster-jesus-nativity-scene-7

Jsou tu dvě možnosti. Buď jsou příšerné ty Jesličky, anebo je příšerná naše doba. Nebo oboje. Každopádně, tuhle zvrhlost si můžete dokonce i koupit. Figurky jsou ručně malované a celá sestava stojí zhruba 130 dolarů, tak kdybyste chtěli… A vůbec, co i o tom myslíte?