Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TRENDY
 

Do Ria na v pátek začínající olympiádu odcestovala již podstatná část české výpravy. V ní se to hemží ostřílenými medailisty, mladými nadějemi a zkušenými borci. Co však oko pána a leckteré dámy zaujme také, je krása českých děvčat. Podívejte se na přehled těch nejhezčích olympioniček, reprezentujících naši republiku a pochlubte se, která je pro vás ta největší kočka.

Češky totiž obecně patří mezi nejkrásnější dívky na světě, na to se shodl již nejeden odborník (čti: muž; každý muž je totiž odborník na děvčata). Má-li k tomu ještě navíc vysportovanou postavu, je o zábavu postaráno. Ve finále tak na olympiádě nemusí jít ani tolik o sportovní výkony. Když se jeden závod nepovede, stále se bude na co dívat.

Škoda jen že se v Riu nevyhlašuje největší kočka olympiády. Některé Češky by měly jistou nominaci do finálových klání.

Jaká že tedy ta největší kočka české výpravy v Riu je?

Lucie Svěcená

Mladá plavkyně, která teprve oslaví své devatenácté narozeniny, v Riu jistě zaujme nejen v bazénu při motýlku a polohovací štafetě.největší kočka svecena

Barbora Seemanová

Benjamínek celé české výpravy. Báře je teprve 16 let a tak doufejme, že do budoucna porostou nejen její sportovní výkony, ale i nepopíratelná krása.největší kočka semanová

Barbora Strýcová

Pouhých 164 cm měřící Bára Strýcová má co do vzhledu také co nabídnout. Malá, roztomilá a občas pěkně drzá, to pánové mají rádi.
největší kočka strycova

Anežka Drahotová

Čerstvě jednadvacetiletá Drahotová je všestrannou sportovkyní. V Riu budou moci diváci obdivovat její křivky při závodu v chůzi.
největší kočka drahotova

Simona Baumrtová

Jedna z největších favoritek naší malé ankety o tom, kdo bude největší kočka naší výpravy. Ve své sbírce má již několik medailí z velkých evropských i světových akcí, další úspěchy by mohla přidat i na olympiáda. Pozornost však vzbudí tak jako tak.
největší kočka baumrtová

Klára Spilková

Profesionální česká golfistka také bude patřit k ozdobám brazilské metropole.
největší kočka spilková

Markéta Sluková

V divácky atraktivním beachvolejbale (proč asi) má Česká republika také zastoupení. Letos však nebude Maki (Sluková – vpravo) s dlouholetou parťačkou Kiki (Kolocová), její spoluhráčkou se po loňském rozchodu stala Bára Hermannová. Těšme se, jestli na písku zazáří kromě krásy i svými výkony.největší kočka slukova

Eliška Klučinová

Zkušená a půvabná česká atletka bude chtít prodat svůj um v sedmiboji.největší kočka klučinova

TAK PÁNOVÉ, KTERÁ??