Rubriky: NOVINKY FILMY
 

Máte rádi animáky? Pokud ano, tak to je to dobře, protože my animáky milujeme. Poslední roky jsou na tyto filmy “pro děti“ velice bohaté a ani tento rok nebude výjimkou. Pojďme se podívat na tituly, které bychom si rozhodně neměli nechat ujít!

Hledá se Dory

 

Hledá se Nemo je zatraceně dobrá klasika, na kterou se každý rád podívá. Tento rok do kin vstoupí volné pokračování s názvem Hledá se Dory, a co ve filmu půjde? Na první pohled by se mohlo zdát, že této rybce s kompulzivní poruchou schování drbne a někam se vypaří. Jenže ono to celé bude naopak. Dori si na něco vzpomene a to něco, potřebuje nutně najít. Více informací v traileru.

Zootopia

 

Film se skvělým námětem. Lidé jsou z povrchu zemského seškrábnuti a na jejich místo jsou dosazena zvířátka, ovšem se stejnými vlastnostmi jako lidé. U policie tak pracují nabušení nosorožci a na úřadech neskutečně pomalí lenochodi. Tenhle film prostě bude stát za to.

Angry Birds ve filmu

 

No na tohle velká spousta lidí netrpělivě čekala. Uřvaní ptáci, kteří mají neustále problém udržet si svá vejce pohromadě, jdou do filmu. Nebudou zde chybět žádní z hrdinů, se kterými jste několik minulých let bořili prasečí pevnosti a ani o prasátka nepřijdete.

Doba ledová: Mamutí drcnutí

 

Naši chlupatí přátelé jsou opět zpět a chybět nebude ani psychopatická veverka závislá na oříšcích. Právě ta způsobí menší kosmické potíže, které odstartují nové dobrodružství oblíbených hrdinů. Doba ledová pět je tu!

Moana

 

Moana je film z prostředí mikronéských ostrovů před mnoha a mnoha lety. Zde žije mladá dívka Moana, která má nespoutaného ducha a chuť objevovat svět okolo sebe. A to je trochu problém, pokud žijete na malém ostrůvku. Právě tak začíná její velké dobrodružství.

Kungfu Panda 3

 

A jako poslední se nám představí Dračí bojovník v celé své parádě v již třetím pokračování. Flegmatická panda co žere kungfu a plněné knedlíčky, to je naše!