Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TRENDY
 

Photoshop je mocný nástroj. Stejně jako toto tvrzení, víme s naprostou jistotou, že po celém světě existuje spousta nádherných žen. A to i bez toho, aby se v již zmíněném Photoshopu nějak upravovaly. Mluvíme zde o přírodní kráse. Je však velmi těžké rozhodnout, kde jsou ženy nejhezčí. Někomu se líbí exotické typy, jiný má rád ženy se světlou pletí…Proto vznikl unikátní projekt, který představuje ideál ženské krásy.

Cílem tohoto projektu, který zahrnoval šikovné grafičky z celého světa, bylo nalézt ideál ženské krásy v jednotlivých koutech planety Země. Na různých zemích na světě je totiž pojetí krásy velmi rozdílné. Někde mají rádi velmi štíhlé dámy, jinde preferují větší zadečky. Někde se líbí brunetky, jinde blondýnky.ideál ženské krásy

A tak se zakladatelé tohoto projektu rozhodli vybrat jednu konkrétní ženu, kterou již zmíněné grafičky upravily ve Photoshopu podle toho, jak si v jednotlivých částech světa představují onen pověstný ideál ženské krásy.

A vězte, že vizáž oné dívky se měnila k nepoznání. Barva vlasů, pleti, šířka pasu, velikost zadečku, tvar očí, buclatost tvářiček, to vše se s různými částmi světa rovněž různilo.

A která varianta se líbí nejvíce vám?

ideál ženské krásy14ideál ženské krásy13ideál ženské krásy12ideál ženské krásy11ideál ženské krásy10ideál ženské krásy9ideál ženské krásy8ideál ženské krásy7ideál ženské krásy6ideál ženské krásy5ideál ženské krásy4ideál ženské krásy3ideál ženské krásy2