Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Báli jste se, že když budete sdílet postel se svým psem nebo jiným mazlíčkem, stane se něco buď vám, nebo jemu, nebo posteli samotné? Tak s těmihle obavami je konec. Přichází totiž revoluční postel, která má z boku v matraci ukryté místečko, kam se váš čtyřnohý kamarád může v klidu uvelebit nejen v noci. 

Pejskaři a kočičkáři mohou být vděční brazilské firmě Colchao Inteligente Postural, která přišla s geniálním nápadem. Někteří lidé nesnesou spát se zvířaty v posteli, jiní zase nemají to srdce je nechat spát vedle. A co vy?

Vážně budete oba v jedné posteli. Jen ne vedle sebe, což je v případě některých “zlodějů peřin” a “chronických rozvalovačů” jen a jen výhoda!

pet-bed-inside-mattress-colchao-inteligente-postural-8

Díky své výšce je lůžko dobře přístupné i štěňatům. Zároveň ale pozor na všechny ty dečky a závěsky, aby z nich hned druhý den nebyly cucky…

pet-bed-inside-mattress-colchao-inteligente-postural-11

 

Hezčí než jakýkoliv pelíšek ze zverimexu. A taky rozhodně pohodlnější, útulnější a originálnější!

pet-bed-inside-mattress-colchao-inteligente-postural-14

Colchao Inteligente Postural hlásí konec všem bezesným nocím a smutným očím vašeho miláčka po té, co ho nechcete pustit k sobě!

pet-bed-inside-mattress-colchao-inteligente-postural-15

 

Vlkodava tam sice nejspíš nenacpete, ale i tak se jedná o skvělou vychytávku, která vztah s vaším čtyřnohým kámošem rozhodně posílí!

pet-bed-inside-mattress-colchao-inteligente-postural-20