Rubriky: NOVINKY HOLKY A SEX
 

Sociální sítě dávají spoustě lidí prostor k tomu, aby se ukázali, co nejvíc to jde. A teď nemluvíme o schopnostech, ale myslíme to doslova. “Co nejvíc” v tomhle případě znamená “s co nejmíň oblečením”. A taková je i poslední výzva, která se šíří Instagramem – takzvaná jednoprostová výzva.

Zní to sice trochu úchylně, ale vlastně nejde o nic jiného, než že se ženská postaví před zrcadlo a jedním prstem si zakryje jak spodek, tak vršek. Jedním prstem? To vážně jde? No, ono je zrcadlo mocným čarodějem a s jeho pomocí to doopravdy jde. Je na to potřeba trochu šikovnosti a dobrý odhad, jinak můžete ukázat něco, co nechcete.

Naštěstí si takových selfíček můžete nafotit třeba tisíc, dokud to jedno nebude povedené, ostatní smazat a zveřejnit jen to, co chcete. Jen si vzpomeňte, jak si fotíte svoje profilovky… Výzvu inspirovala kresba japonského ilustrátora Sky-freedom, a tenhle nápad se šíří jako lavina.

challenge01

Je super, že do výzvy se zatím pouští jen takové holky, které mají co ukázat. Dobré je si to nejdřív ozkoušet v oblečení, jako třeba youtuberka Aimee Davison. V teplákách to vyšlo, tak proč do toho nejít dál? Všichni čumilové fejsbuku a instáče budou zase na chvíli mít nějakou zábavu.

challenge02

Na některé fotky se vážně dá dívat, to rozhodně nepopíráme!

challenge04challenge03

…jenže jakmile se do toho pustí chlapi, můžeme všichni předpokládat, kam se to asi bude vyvíjet. Ano, celé to shodit a udělat si z toho p*del, to je, oč tu běží!

challenge05challenge06

Plánujete podobnou fotku? Radíme vám, nedělejte to. Když to tímhle tempem půjde dál, mimozemské civilizace se k nám vážně hlásit nebudou!