Rubriky: ZAJÍMAVOSTI NOVINKY SHOWBUSINESS
 

Můžeme očekávat další trik internetového baviče Kazmy? V souvislosti s víkendovým koncertem Justina Biebera v pražské O2 Areně se od něj nějaký ten kousek snad i očekával. Po skončení víkendu můžeme vidět, že jisté náznaky opravdu byly k vidění. Kazma se pravděpodobně snažil ztvárnit samotného Justina. Byl to však skutečně hlavní hrdina One Man Show, kterého lidé viděli na střeše galerie Harfa nebo při rádoby autentickém odjezdu z hotelu?

Internetem v současné době proudí vášnivé diskuze. Jedna skupina věří tomu, že tyto dva činy má skutečně na svědomí Kazma Kazmitch, druhá je zásadně proti a říká, že by se tak snadno nenechal odhalit.

kazma3

O co tu vlastně jde?

Pojďme se podívat na prvopočátek celé kauzy, tedy na dvě samotné události, které se v souvislosti s Kazmou nyní řeší. Hlavní záminkou je koncert Justina Biebera v Praze, který se odehrál 12. listopadu. Mladý popový zpěvák zde vystoupil úplně poprvé. Nechme nyní stranou spekulace o tom, zda byla jeho show povedená či nikoliv, ohlasů je mnoho jak z táborů jeho příznivců, tak odpůrců. Koncert Justina Biebera je však v očích fanoušků další příležitostí pro největšího internetového baviče v České republice. Poté, co se propašoval na vyhlašování Slavíků falešného Jima Carreyho a údajně pobíhal v převleku maskota při zahájení letošního hokejového šampionátu v  Moskvě, by koncert mladého idolu byl skvělou příležitostí, jak se opět ukázat světu.

kazma

Za povšimnutí stály především dvě události. Poprvé, když Justin Bieber měl opouštět v doprovodu bodyguardů hotel Four seasons, v němž byl ubytování, a nastupoval do automobilu a podruhé, když interpret zpíval na střeše Galerie Harfa pro skupinku svých nejvěrnějších fanynek.

V obou případech ukazují některé zmínky na to, že to byl Kazma!

kazma7

Na Kazmu je to málo!

Pokud je to skutečně pravda a Kazmitch byl alespoň v jednom z výše popsaných případů hlavním aktérem či alespoň organizátorem, je to pro jeho fanoušky veliké zklamání. Takto si nechat prokouknout svůj trik ještě před zveřejněním nového dílu OMS?

Nutno také zmínit, že fanoušci už se začínají proti Kazmovi bouřit. Vyčítají mu, že nic jiného, než zesměšňovat ostatní neumí a laciné triky s parodováním Justina Biebera byly poslední kapkou, po které již pohár jejich trpělivosti přetekl.

Nám však něco říká, že skutečnost bude jiná. Že toto přeci nemůže být vše. To by na Kazmu bylo málo. To není jeho styl! Až následující týdny ukáží, jak tyto dvě události ve skutečnosti vypadaly a zdali v nich hrál Kamil Bartošek nějakou roli. Je také docela možné, že to, že veřejnost se dozvěděla právě to, co měla … U Kazmy nikdy nevíte…Počkejme si, s čím se ukáže nebo neukáže…