Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Mezi námi není snad nikdo, kdo by nemiloval chipsy, jejich sexy křupnutí, příjemnou chuť, která se rozlije v celých ústech. Jedna brambůrka, další, další, a nakonec je celý balíček pryč… Známe to všichni, ale nikdo s tím nic nedělá. Protože chipsy jsou prostě nejlepší! No tak přiznejte, že patří mezi vaše nejoblíbenější jídla, rozhodně nebudete jediní.

S touhle animací se určitě ztotožňujete. A neříkejte, že ne!giphy (2)

 

Bohužel, všechny příjemné věci mají svá úskalí. U jedení chipsů je to riziko obezity, když si je dáváte třeba i k snídani, ale to nejdůležitější – špinavé ruce! Umaštěné prsty, na kterých se krásně drží všechno to koření… Většinou chcete jíst a jíst a jíst, takže na mytí rukou nezbývá čas. A pak to odnáší věci kolem. Dotykové displeje vašich mobilů, tabletů, klávesnice na počítači… Nic příjemného ani pro věci kolem, ani pro vás!

1

Naštěstí se objevil génius, který se rozhodl tenhle klíčový problém lidstva vyřešit. Vynalezl tyhle malé pomocníky, kteří pomůžou vašim prstům držet se dál od všech těch mastných a slaných částeček!

2

Jedná se o silikonové návleky, které se skvěle přizpůsobí jakýmkoliv prstům. Prstům začínajícího žrouta i prstům tlouštíka. Sundáte je v mžiku. Mají hned několik výhod, patří mezi ně třeba i to, že je můžete hodit do myčky, což je pro všechny lenochy rozhodně dobrá zpráva! Jsou dostupné ve třech barvách, takže nuda nehrozí. Ale to vlastně při pojídání chipsů nikdy…

4

Takže milí milovníci chipsů, brambůrek, křupek a všeho nezdravého, mastného, prodávaného v plastových pytlících: jezte bez zábran, vaše prsty budou oukej!
giphy (3)