Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT
 

Sex je jedna z nejpříjemnějších lidských činností vůbec. Říkáte si, že se při něm nemáte čeho bát? Omyl. I při sexu lze umřít. Podívejme se na příběhy tří lidí, kteří zemřeli přímo při sexu!

Zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak. Odejít z tohoto světa při konání soulože, tomu se říká umění. Možná, že je to sen spousty mužů, ti, kteří při sexu zemřeli si to ale asi nepřáli. Když se na následující příběhy zaměříme detailně, zjistíme, že smrt při souloži není nic, čím by se dalo dvakrát chlubit.

1. Okurka v hlavní roli

První příběh nás zavádí na západ. V Německu si dvojice mladých lidí užívala svých postelových hrátek. Fakt, že se jednalo o muže a jeho milenku, nehraje žádnou významnou roli. Dalším velmi důležitým článkem je zde okurka. Právě s její pomocí se rozhodli partneři svůj sex okořenit. Nic tak neobvyklého.

zemřeli3

Dělo se tedy zhruba toto: poté, co muž ženu onou okurkou uspokojoval, dal jí ji olíznout. Omluvte prosím zacházení do detailů, pro příběh jsou naprosto nezbytné. Poté zamířil muž do kuchyně, kde si všiml, že se mu kouří ze sporáku. Před počátkem sexu zde začal vařit a pokrm nechal na plotně. Než jej odstavil a vyvětral kouř, okurka se zasekla v ženině hrdle a žena přestala dýchat. Udusila se.

2. Udušení se při masturbaci

Myslíte si, že by muž dýchal tak ustavičně, že se udusil? Nikoliv. Provozoval něco, čemu se říká erotická asfyxie. Jedná se o metodu pro zvýšení sexuálního prožitku. Zvyšujete jej tím, že nedýcháte. Krev a vzduch tak nestoupá do mozku, co stoupá je však vaše zrušení.

4

Nesmí se to však přehnat. Mladík, o němž se zde zmiňujeme, nedokázal vychytat tu správnou chvíli a jednoduše se udusil. Z vlastní vůle!

3. Předávkování se viagrou

V tomto příběhu se skrývá sázka o 100 000 Kč. Rusovi (nikoho nepřekvapí, že jde o Rusa), Sergeyovi Tuganovovi ji nabídly dvě ženy. Řekly, že s nimi po fyzické stránce nevydrží 12 hodin sexu v kuse. A kdo by odolal dvanáctihodinovému sexuálnímu maratonu hned se dvěma ženami.

zemřeli

Sergey si zřejmě tak úplně nevěřil, jelikož se pro své posílení rozhodl posilnit viagrou. Snědl ji však celou krabičku. A to se mu stalo osudným. Již se tak nikdy nedozvíme, zdali by vydržel či nevydržel celých 12 hodin, chvíli po začátku maratonu totiž jeho tělo nevydrželo tlak, který viagra vyvíjí. Sergey zemřel na infarkt.

zemřeli2

Udivili vás tyto příběhy? Již nyní se můžete těšit na pokračování a další nešťastníky, kteří zemřeli při sexu!