Rubrika: FILMY
 

Odjakživa jste snili o tom, že budete žít v domě, v jakém žili hobiti v Pánovi prstenů? Tak to jste možná trochu blázni. A možná taky ne, protože tyto roztomilé domky už najdete i mimo fikční svět. Společnost s názvem Green Magic Homes se totiž rozhodla je převést do reality, takže vaše divoké sny se mohou stát skutečností!

hobbit-holes-eco-friendly-houses-green-magic-homes-20

Green Magic Homes přišli s nápadem stavět prefabrikované domy, které vypadají přesně jako ty z Hobitína. Všechno tak, jak to znáte – jsou pod povrchem, mají okrouhlá okna a dveře… Tyto domy jsou k dispozici až pro 3 lidi, a zajímavého je tu daleko víc!

hobbit-holes-eco-friendly-houses-green-magic-homes-21

Daly by se dokonce i označit nálepkou eco-friendly.  Skvěle splynou s přírodou a navíc si na střeše můžete vypěstovat vlastní jídlo. No a pokud zelenému zrovna nefandíte, máte možnost nechat si dům pokrýt třeba sněhem nebo pískem, záleží jen na tom, kde žijete!

hobbit-holes-eco-friendly-houses-green-magic-homes-24

Domy vypadají opravdu úchvatně, jak zvenčí, tak i zevnitř, o tom žádná. Jsme si stoprocentně jisti, že je díky jejich roztomilosti dokážou ocenit i ti, kteří Pána prstenů v životě neviděli!

hobbit-holes-eco-friendly-houses-green-magic-homes-26