Rubriky: ŽIVOT VIDEA SHOWBUSINESS
 

Česká YouTube scéna si prošla už opravdu hodně skandály, jednou unikly fotografie, které ukazují známou youtuberku nahoře bez, nedávno zase všichni řešili kauzu BMW Invelt, o které jsme psali i my. Teď pro změnu českým internetem hýbá video kanálu TVTwixx, kde je hlavní aktérkou naštvaná majitelka bytu, které došly nervy s jejími nájemníky – slavnými youtubery právě z uvedeného kanálu, jenž odebírá přes 400 000 lidí.

O co šlo? Kontroverzní mladíci dělali totiž v sousedství takový bordel, že majitelce zvonil telefon i několikrát denně, házeli například paruky (jak je vidět i ve videu) na střechu vedlejšího domu, pouštěli uprostřed noci nahlas hudbu a vše si ještě zaznamenávali a hlasitě se tomu smáli.

10686625_758905407489967_8675216507778519637_n

Své chování omlouvají tím, že jen co přijeli, tak se k nim chovali sousedé zpravidla nepřátelsky, chodili jim za okno dávat odpadky a tak dále. Takže vyhlásili celé čtvrti válku, jejichž důsledek je právě rozlícená majitelka, která se nebojí vynadat mladíkům i sprostě! Padají slova jako puberťák, idiot, hovada, hajzlové a úchylové.

Je tohle ještě legrace? Komentáře dávají za pravdu spíše majitelce bytu

Video, které za pár dní vidělo více jak čtvrt miliónu lidí, si jen velmi lehce drží převahu lajků nad dislajky. Lidé se v komentářích rozčilují, že to zkrátka není normální a nepřijde jim to vůbec vtipné, například Markéta Lisáková okomentovala jejich video následovně: “realny zivot na vas. makat 12 hodin ve fabrice, živit se za tech par šupek co tam vyděláš, platit z toho nic najem a tyhle píčoviny by te přešly… chtelo by to se naucit co je hodnota penez, poctivá prace a ohleduplnost vuci ostatnim…. snad to je dnou poberete…. byt tvoje máti nestojím tam tak klidne ale takovou bych ti ujebala ze bys nemohl pridat tyden fotku na instagram.

asdad

Další lidé reagují obdobně: “Nevím jak vám ale tohle mi nepříjde normální 🙁” píše Eliška Kotasová. Marian Dlugos velmi podobně: “Nepríjde mi to vtipné 🙁 Asi som divný 🙁“. Ani uživatel Hyux není z videa zrovna nadšený a píše: ‘Ako ich za toto môže niekto uznávať a chváliť ? Predstavte si že by sa títo zmrdíci nasťahovali k vám na ulicu a začali by vám hádzať pičoviny do okna alebo o 3 ráno púšťať nahlas hudbu a robiť bordel, zaujímalo by ma či by ste ich aj vtedy uznávali.. PEACE

Objevují se však i názory, že dotyční pořádně pobavili, jinde se zase objevuje chvála na samotné video. Názor si udělejte sami, video je to opravdu docela kontroverzní: