Rubrika: SHOWBUSINESS
 

Jestli jste pro letošní léto čekali usedlé barvy a vzory, musíme vás zklamat. Roli trendsettera totiž hned po svém propuštění z vězení zaujal omilostněný Jiří Kajínek. A ten se pořádných módních kreací nebojí. Na horu čumilů a novinářů totiž vybafl ve svítivě zeleném tílku Adidas.

Jak je známo, my Češi si umíme udělat celebritu z kohokoliv. Třeba i z dvojnásobného vraha propuštěného na svobodu. A co má na sobě celebrita, to musíme mít taky!

Důkazem toho budiž fakt, že hned několik hodin po zveřejnění Kajínkových snímků na svobodě začali uživatelé bombardovat zbožový vyhledávač Heuréka dotazy jako “Adidas Kajínek”. V Heuréce však na marketingu nesedí žádní blbečci a tak se firma rozhodla, že si na kauze taky trochu přihřeje polívčičku:

Untitled 1

Jestli jim vzrostly prodeje, to nevíme. Každopádně recenzí na tenhle vkusný módní kousek se objevilo hned několik desítek. A některé z nich jsou prostě geniální!

heureka_vtipheureka-01heureka-02heureka-03heureka-04heureka-05 (1)heureka-05

Prostě a jednoduše, není nad tílko, ve kterém se cítíte svobodně a zároveň jako vazba. Když tílko sedí, nikdo nesedí, to si pamatujte!