Rubrika: HOLKY A SEX
 

 Když dívka nosí brýle, nemá se rozhodně za co stydět. Čas od času každý z nás zaslechl názor, že brýle holkám a ženám překáží v kráse. Že brání tomu, aby jejich přitažlivost vynikla naplno. Pojďme se přesvědčit o nesprávnosti tohoto názoru. Holky v brýlích dokáží být zatraceně sexy.

Chápeme, že některým dámám brýle nesluší. Nebo, že existují brýle, které nevypadají hezky. Pokud jediná dívka s brýlemi, kterou jste kdy viděli, vypadala nějak takto…

ugly

…není divu, že vás nezaujala.

Existují však holky s brýlemi, na které je radost se dívat. Pokud by vám brýle přeci jenom bytostně vadily, máme pro vás radu: dívejte se jinam než na obličej.

Nehledě na fakt, že brýle dodávají ženám kapku inteligentního vzhledu. A s inteligentnějšími ženami je mnohem radostnější se bavit. Či se na ně alespoň dívat.

Ještě před tím, než se vrhnete do prohlížení, máme pro vás malý test: zkuste si pečlivě zapamatovat jednotlivé slečny, na konci článku pro vás máme připravené dvě otázky. Sami uvidíte, jak jste pozorní.

#1holky s brýlemi12#2holky s brýlemi nahled#3holky s brýlemi11#4 holky s brýlemi10#5holky s brýlemi15
#6holky s brýlemi8#7holky s brýlemi7#8holky s brýlemi6#9holky s brýlemi5#10holky s brýlemi4#11holky s brýlemi3#12holky s brýlemi2#13holky s brýlemi#14holky s brýlemi13

1. otázka (těžší): Která z dívek má prokazatelně bílé nožičky brýlí?

2. otázka (lehčí): Má některá z dívek oranžové kalhotky?

(odpovědi níže)

holky s brýlemi14

 

Odpovědi:

Otázka č. 1: Dívka s číslem 6. A možná také s číslem 14. Že jste si nevšimli? Vždyť tu jde hlavně o brýle, ne?

Otázka č. 2: Ano, dívka s číslem 9. Toho už jste si možná všimli, že?