Rubriky: ŽIVOT ZÁBAVA
 

Hrát s dětmi na schovku je někdy vážně sranda. Co se týče schovávání a hledání, v tom jsou děti vážně šampióni! Jsou rychlé jako vítr a tiché jako myši, schopné se schovat na jakémkoliv místě… Nebo to si o sobě aspoň myslí. Ale vzpomeňte si na sebe, když jste byli malí, nebyli jste ve schovávání o nic lepší. Má to dokonce i věděcké vysvětlení, děti do sedmi let nemají dostatečně vyvinuté vnímání, aby mohli na svět nahlížet z cizího pohledu. Tudíž se nedokáží schovat tak, aby doopravdy nebyly vidět. Je to asi to samé, jako když si zakryjí oči a mají pocit, že pokud nevidí ony vás, vy nevidíte je!

Tohle je ovšem opravdu rafinovaná schovka! Závěs je totiž věc, za kterou se dá perfektně schovat, a vůbec nevadí, že končí několik desítek centimetrů nad zemí. Vidíte jejich nohy, ne přímo je!

hide-and-seek-funny-kids-13

 

Tohle dítko už na to šlo trochu rafinovaněji. Jen trochu zapomnělo zastrčit nohy… Ale vy ho určitě nenajdete, protože z kuchyňské skříňky čouhají nohy úplně běžně!

hide-and-seek-funny-kids-12

 

Za stromem, tam je bezpečno… Bohužel ne tak úplně, když kmen vypadá na to, že byste ho s přehledem zlomili jednou rukou.

hide-and-seek-funny-kids-14

 

Ten krokodýl si jen tak leze po zdi, a ty ruce, ty nejsou moje, to se ti jen zdá, ve skutečnosti mě nevidíš!

hide-and-seek-funny-kids-10

 

Tohle by bývalo skoro vyšlo… V kupě hraček se dítě blbě hledá. Ale ty zatracené nohy, ty vždycky všechno prozradí… Na ně je i hadr přes hlavu krátký!

hide-and-seek-funny-kids-2

 

 

Polštáře s nohama máme doma všichni… Takže najít takhle schované dítě, to by určitě byl oříšek pro nejednoho rodiče!

hide-and-seek-funny-kids-4

 

Nějak se nám zvedá rohožka… Nebo že by pod ní někdo byl? Těžko…

hide-and-seek-funny-kids-20

 

A tady další expert přes rafinované schovky! Když přece stínítko od lampy může zakrýt žárovku, co by nemohlo zakrýt člověka?

hide-and-seek-funny-kids-19

 

Župan byl vynalezen především jako kus oblečení, do kterého se můžete schovat, a ještě lépe to funguje, pokud visí na háčku!

hide-and-seek-funny-kids-16