Rubriky: ŽIVOT ZÁBAVA
 

Mít velkého psa, je to vlastně výhoda? Je pravda, že gigantického mazlíčka na rozdíl od nějakého ratlíka rozhodně nepřehlédnete a nezašlápnete, ale jakou máte jistotu, že neplatí – čím větší pes, tím větší starosti? Asi žádnou… Ale s obřím psem jde rozhodně zažít hodně humorných chvilek, váš maxipes Fík si totiž jen těžko svoji nezvyklou velikost uvědomí. Tyhle fotky to jen dokazují. Zkrátka, když máte doma osmdesátikilového psa, zažijete hodně srandy, a máte šanci vytvořit pár překvapivých momentech, jako jsou tyhle!

Takového giganta si troufne na klín vzít málokdo… S nějakou čivavou se rád pomazlí každý, ale mít na nohou takovouhle zátěž? Maximálně na pár vteřin, pak jde pesan hezky pěkně dolů!

Gigantic-Big-Dogs-01 (1)

 

Když psi nechtějí jít k veterináři, skočí vám do náruče, kde se snaží schovat… Na tom by nic nebylo, kdyby váš mazlíček nevážil pomalu víc, než vy. Nejen, že ho unesete jen stěží, ale že by se u vás dokázal schovat? Na to ani nemyslete…

Gigantic-Big-Dogs-06

 

Takového hafana si pořiďte v případě, že neradi uklízíte kuchyň. On to totiž bude dělat za vás, a ani o tom nebude vědět. Jen z něj pak všechno to smetí dostat…

Gigantic-Big-Dogs-12

 

Pořízením extrémně velkého psa zároveň ušetříte za investici do misky na pití. Tenhle si totiž bohatě vystačí se dřezem!

Gigantic-Big-Dogs-13

 

Malé dítě plus velký pes – to se může zdát jako nejhorší možná kombinace. Přijdou ale i okamžiky, kdy se ti dva budou vzájemně skvěle doplňovat! Ale ne že by pes ve funkci schůdku vypadal nějak nadšeně…

Gigantic-Big-Dogs-15

 

Při pořízení obřího psa můžete zapomenout na svůj gauč. Ten gigant ho totiž celý ovládne, a je mu úplně jedno, že na vás zbývá zhruba deset centimetrů.

Gigantic-Big-Dogs-07

 

Pouštíte starší lidi u doktora ve čekárně sednout? A pustili byste i tohohle pesana? Sezení na židli mu asi fakt vyhovuje!

Gigantic-Big-Dogs-11