Rubrika: ŽIVOT
 

Jste zabouchlí do nějaké baby? Rozhodně se k ní nechovejte zdvořile, neberte ji na večeře a nekupujte jí dárky, abyste ji dostali. Nic takového totiž nefunguje. Nejlepší bude, když na to půjdete jako sedmnáctiletý Lee De Pauuw z Austrálie. Prostě se kvůli ženské (kvůli sexu) nechte málem zmrzačit od krokodýlů. Nejlepší nápad ever!

Lee se v Queenslandu potkal s britskou turistkou Sophií Patersonovou a okamžitě se do ní zamiloval. Netrvalo dlouho, a už spolu popíjeli na hostelu, kde byla Sophie ubytovaná.

Ale znáte to. Když pijete, nad ránem přicházejí ty nejhorší nápady. Vy si sice myslíte, že jsou naprosto geniální… Ale nejsou. Někdy to zjistíte hned, někdy až o pár hodin později. Co Lee? Rozhodl se, že skočí z mola do řeky Johnstone, která je plná krokodýlů. A nebyl to jen tak ledajaký opilecký rozmar. Šlo o to, aby na tu holku udělal skutečný dojem

gettyimages-123529247

Krokodýli ho pěkně pokousali, jeden ho odtáhnul za ruku a kdyby se nebránil tím, že ho praštil do čumáku, všechno mohlo dopadnout o hodně hůř. Takhle Lee skončil jen s poraněnou rukou a podstoupil operaci. Podle lékařů nebudou mít kousance žádné trvalé následky.

krokodil-Lee-De-Paauw

No a jak to tedy pomohlo jejich vztahu? Sophie slíbila, že s ním půjde na další rande. Co má dělat… Vždyť příště by si ten zoufalec mohl udělat něco daleko horšího.