Rubrika: HOLKY A SEX
 

Vše, co muži vědí o ženách. Možná právě tohle je první kniha, kterou za svůj život dočtete až do konce. A ještě se dozvíte zajímavou a šokující pravdu!

Je revidovaná a updatovaná, takže se nemusíte bát, že byste si přečetli nějaké neaktuální informace. Na více než 100 stránkách vám dr. Alan Francis představí výsledky svého výzkumu. Podnikl tisíce rozhovorů, aby zjistil, co muži o ženách skutečně vědí, a toto poselství nyní předává dál právě na stránkách knihy.

513ZxHPfd4L._SX355_BO1,204,203,200_

Otázky se zaměřovaly na všechno, co by muže ohledně žen mohlo zajímat. Od toho, jak se s ní skamarádit, až po to, jak ji uspokojit v posteli. Dr. Francis v rozhovoru novinářům řekl, že kniha mužům ukáže to, co už ve skutečnosti sami vědí, jen si to musí připomenout.

A co to tedy je? No… Kniha má všech 128 stran prázdných. Prostě sbírka toho, co o ženských doopravdy víme. Protože, sakra, vždyť o nich nic nemůže vědět nikdo z nás!

images

Tenhle originální kousek, který vám představí hořkou pravdu, si můžete skutečně koupit. Není to fake, na Amazonu ho kupují tisíce lidí z celého světa. A slouží dobře!