Rubrika: NOVINKY
 

Kočičí ostrov? Cože, to vážně existuje? No… ano. Kočičí ostrov Aoshima se nachází na jihu Japonska a přízvisko “kočičí” dostal proto, že zde na jednoho člověka žije šest koček. Takže si asi dokážete představit ten horor, který nastal ve chvíli, kdy byly kvůli špatnému počasí pozastaveny dodávky kočičího žrádla. Aby se tedy zabránilo kočičímu povstání nebo dokonce malé válce, požádali obyvatelé o jídlo pro čtyřnohou většinu obyvatel na internetu.

cat-island-japan-tweet-food-donation-aoshima-5cat-island-japan-tweet-food-donation-aoshima-10

“Prosíme, pošlete na Aoshimu kočičí žrádlo” – takhle zněl tweet jednoho z místních obyvatel. “Nejsou tu žádné obchody, necháváme si posílat zboží z vnitrozemí, a to teď kvůli počasí není možné.” 

cat-island-japan-tweet-food-donation-aoshima-15

Počasí se prostě kočkám pomstilo, možná za jejich neskutečnou vyčůranost…

cat-island-japan-tweet-food-donation-aoshima-17

Lidé na internetu ale na výzvu skutečně zareagovali. Ano, stále se najdou lidé, kteří kočky milují! Co se stalo o pár dní později? Celý ostrov byl kočičím žrádlem přímo zaplaven. Troufneme si tvrdit, že kdyby se krabice s dobrotami přidaly na stranu lidí, byl by poměr obyvatel možná vyrovnaný!

cat-island-japan-tweet-food-donation-aoshima-11

 

“Prosíme, přestaňte posílat kočičí žrádlo, máme ho daleko víc, než jsme vůbec čekali!” – tak zněl další tweetcat-island-japan-tweet-food-donation-aoshima-9

 

 

“Víc místa k uskladnění už prostě nemáme. Máme dost krmiva pro kočky až do dubna, děkujeme mockrát!”cat-island-japan-tweet-food-donation-aoshima-13