Rubriky: ŽIVOT TRENDY HOLKY A SEX
 

Věk ženy hádáme většinou podle vzhledu, občas se však můžeme pořádně splést, protože některé mají od Boha nadělený mladický vzhled, který ještě podporují zdravou stravou a cvičením. Případ téhle modelky, přesně kvůli jejímu věku, obletěl celý internet. Kolik byste jí tipli? Postavu má na dvacet, obličej na třicet, ale je jí mnohem víc.

Yazemeenah Rossi už měla dost zajetých kolejí, že hezké plavky musí předvádět dvacítka, proto se rozhodla, že se z umělkyně stane i modelkou. Firmy, které si jí vybrali pro svou nejnovější kampaň, určitě neprohloupili, o Rossiové se píše po celém světě.

60-year-old-fashion-model-swimwear-campaign-yasmina-rossi-88

Kolik jí tedy vlastně je? Ani dvacet, ani třicet, ani čtyřicet, ani padesát, ale 61 let! A pak, že nejde být fit, ani v takovém věku, v České republice by už za 4 roky šla do důchodu a přitom vypadá, jako ve středním – nejproduktivnějším – věku.

Narodila se v roce 1955 ve Francii, následně vyrůstala na Kostarice. Skoro se jí to nedá ani věřit.

60-year-old-fashion-model-swimwear-campaign-yasmina-rossi-160-year-old-fashion-model-swimwear-campaign-yasmina-rossi-360-year-old-fashion-model-swimwear-campaign-yasmina-rossi-960-year-old-fashion-model-swimwear-campaign-yasmina-rossi-1160-year-old-fashion-model-swimwear-campaign-yasmina-rossi-1460-year-old-fashion-model-swimwear-campaign-yasmina-rossi-1560-year-old-fashion-model-swimwear-campaign-yasmina-rossi-90