Rubrika: ZAJÍMAVOSTI
 

U Japonek a Asiatek obecně se věk odhaduje celkem špatně. Nikdy nevíte, jestli máte co do činění s dvacítkou, nebo třeba mladistvě vypadající padesátnicí. Navíc vypadají všechny skoro stejně, ale většině z nich se krása rozhodně upřít nemůže. Jo, s odhadem věku je to těžké. A co teprv v případě těchto dvou holek? Koukněte na fotku a zkuste si tipnout. To, co vám řekneme, vás možná šokuje.

Ok, takže slečna číslo 1:678

 

Kolik jí může být? Devět, deset? No, chyba. Téhle slečně je dvacet let a jmenuje se Nagasawa Marina. Je to populární japonská bikini modelka – má ksichtík holčičky ze základky, ale pod ním docela sexy tělo. Kdybysme vám ho ukázali dřív, možná byste teď nebyli tak zmatení…

2345

 

A teď slečna číslo 2:910

 

Na tohle pozor. Může jí být čtyřicet stejně jako pětadvacet. Jenže není. Je ale docela sexy, co? Nechte si zajít chuť, pokud nehodláte mít problémy se zákonem, Nakamura Tina, kterou vidíte na těchto líbezných fotkách, letos oslavila dvanácté narozeniny. Jo, příroda je prostě mocná čarodějka a špatný odhad věku občas není dán jen vaší slepotou!