Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TRENDY FILMY
 

Každým dnem vás baví v televizních a filmových inscenacích. Jejich práce spočívá v bavení nás lidí a prodávání své vlastní osobnosti. Je známé, že herci jsou výtečně placeni. Na kolik si přijdou ti nejlepší z nich? Dle magazínu Forbes, který každoročně sleduje tyto statistické údaje a tvoří žebříčky, jsme vybrali ty nejbohatší herce současnosti, měřeno dle jejich známých výdělků za poslední rok. Nepřekvapí, že většinou se jedná o slavná jména Hollywoodu.

5.Adam Sandler – 1 029 500 000 Kč

  sandler

Byť tento vtipálek stále dokáže svým humorem zvedat diváky ze sedadel, filmy, ve kterých v poslední době působil, se neřadily do řady těch nejvýnosnějších. I tak dokázal, především díky svému jménu, vydělat neuvěřitelné peníze.

4.Bradley Cooper – 1 042 065 000 Kč

bradley cooper

Obrovská část tohoto výdělku pochází z hitu Strážci Galaxie, ve kterém uplatnil Bradley své dabérské umění. Zároveň se předvedl ve snímku Aloha, který v žádném případě nenaplnil vysoká očekáváním tvůrců.

3.Vin Diesel – 1 180 200 000 Kč

vin diesel

Především sedmé pokračování veleúspěšné série Rychle a zběsile vyneslo populárního svalnatce takto vysoko. Vin Diesel nepatří mezi nejvytěžovanější herce, když už si ale stoupne před kameru, diváci umí jeho práci ocenit. A stejně tak ti, kteří jej platí.

2.Jackie Chan – 1 255 500 000 Kč

jackie chan

Jedna z nejpopulárnějších postav Číně vůbec excelovala v historickém filmu Dragon Blade. Mimo to v žádném velikém snímku Chan nepůsobil. Přispěl k tomu i fakt, že již několik let ve většině případů netočí v Americe.

1.Robert Downey Jr. – 2 008 800 000 Kč

robert downey jr

Obrovskou dominanci, se kterou Robert opanoval tento žebříček, mu zajistilo natáčení snímku Captain America 3 a druhé pokračování úspěšných Avengers. Zajímavé je, že první příčku drží tato star již třetím rokem. Těžká to práce pro jeho účetní.