Rubrika: TRENDY
 

Jaké bylo vaše první kapesné? Troufáme si odhadnout, že asi trochu jiné než těchto nadaných dětí. Pojďme se podívat, jak vydělávají nejbohatší děti světa.

Jayden Bladesoe-3,5 milionu dolarů

1_Jaylen_Bledsoe

Jayden ve svých třinácti letech založil společnost Bladesoe Technologies a za pouhé dva roky se stal milionářem. Jeho firma se specializuje na informační technologie a grafický design.

Rico Rodriguez-4 miliony dolarů

2_Rico_Rodriguez

Kdo znáte seriál Moderní rodinka, určitě znáte i tohoto chlapce. Malá, velká seriálová hvězda se díky této roli vyšvihla na absolutní špičku dětských celebrit.

Chloe Grace Moretz-12 milionů dolarů

5_Chloe_Grace_Moretz
Tato velice zajímavá dívka, která proslula rolí ve filmu Kick Ass, momentálně patří mezi největší vycházející hvězdy. Nejen že je zatraceně atraktivní, ale navíc hraje velmi dobře a v normálním životě se prý jedná o naprosto skvělou holčinu. Momentálně jí můžeme vidět v nejnovějším snímku Pátá vlna.

Nick D´Aloisio- 30 milionů dolarů

7_Nick_DAloisio
Mladí, který ve svých patnácti naprogramoval aplikaci The Summary, která uživatelům zestručňovala zpravodajství. Jen ta mu vydělala miliony a o dva roky později přišla nabídka od Yahoo na zakoupení aplikace za 30 milionů dolarů.

Princ Gerge Alexander Louis-více jak jedna miliarda dolarů

10__Prince_George_Alexander_Louis

Prince George asi netřeba blíže představovat. Jsou mu pouze dva roky a již je jedním z nejbohatších lidí na světě. Jeho mění, potažmo mění jeho rodiny dosahuje hodnoty vysoko nad miliardu amerických dolarů, a to zejména díky uměleckým dílům, které má rodina v držení. Navíc i ostatní majetek jí každoročně generuje takové příjmy, že si to nedokážeme představit.