Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ZÁBAVA TECHNOLOGIE
 

Klasický problém všech mužů, chtějících vyrazit do společnosti. Jak si mám proboha uvázat kravatu?! Podívejte se na videonávod, který konečně upoutá mužskou pozornost. Celé generace na takový nápad čekaly. 

No dobře, možná generace né, tak dlouho se problémy s uvázáním kravaty zase neřeší, ale pánové, řekněte sami: Neřešili jste alespoň jednou v životě problém, že si neumíte uvázat kravatu? V tanečních či před maturitním plesem určitě. A co bylo první, co jste udělali, abyste se to naučili? Ano, vaše první kroky jistě směřovaly k počítači, zapnuli jste YouTube a hledali videonávody. A z naprosté většiny jste nic nepochopili.

Taková maličkost a přitom natolik depresivní záležitost. Boty, stojící v předsíni jsou vyleštěné natolik, že by se mohly pověsit do koupelny místo zrcadla, na sobě máte kalhoty, sako visí připravené na ramínku, i košili vám již přítelkyně, manželka či nedejbože maminka vyžehlila. Jediná věc, která vám stále neleze do hlavy je ten zpropadený uzel na kravatě.

Jednou pro vždy se s tímto problém rozhodly zkoncovat autorky YouTube kanálu Twins Tips, které zcela netradičním způsobem dávají svým divákům cenné rady.

Jak si poradily s vázáním kravaty se podívejme níže. Otázkou zůstává, kolik mužů se z takového návodu opravdu dokáže naučit vázat základní uzel na kravatě. To ale asi nebude ta hlavní myšlenka, kterou se po shlédnutí videa budete zabývat. Přesvědčte se sami: