Rubriky: ZÁBAVA STYL
 

Kostýmy a převleky máme rádi snad všichni. Při jejich výrobě se často dost pobavíme, na chvilku dostaneme novou identitu a když jsme fakt dobří, možná sklidíme i úspěch na nějaké maškarní párty nebo na plese. A co se týče dětských kostýmů – tam tohle všechno platí dvojnásob. Děti jsou totiž se svojí velkou dávkou roztomilosti pro povedené kostýmy jako dělané… Možná budou řvát a bránit se, až je budete chtít navléct do vašeho top výtvoru – zvlášť, pokud se bude jednat o něco jiného než princezna nebo kočička, v případě kluků Darth Vader a Superman. A právě o těchto evergreenech mezi kostýmy pro děti tady řeč není… Připravte si vaše obličejové svaly, možná se při čtení tohohle článku zasmějete víc, než byste čekali.

Představě, že máte doma malého Hannibala Lectera, neodolá snad žádná správná máma!

Funny-Kid-Costume-01

 

Malí motorkáři jsou často o hodně drsnější, než ti na opravdových strojích. No, posuďte sami, z tohohle kluka jde opravdu respekt…

Funny-Kid-Costume-00

 

I stáří může být docela zábava, a s rekvizitami si vlastně ani nemusíte dělat hlavu. Když se to tak vezme, využijete i plíny…

Funny-Kid-Costume-02

 

Klučina vypadá v kostýmu krabičky cigaret opravdu nadšeně. Otázku, jestli je to vhodný kostým, dejme stranou… Prostě si přiznejte, že to vypadá dost vtipně!

Funny-Kid-Costume-03

 

A abyste viděli, že se nemusíte bránit opravdu ničemu, tady ten prďola jde za George Washingtona!

Funny-Kid-Costume-05

 

Stromečky do auta jsou super… Krásné voní, jsou skladné, nestojí moc peněz… To znamená, že s dětmi toho moc společného nemají. Ale napadlo vás někdy udělat stromeček do auta z vaší ratolesti?

Funny-Kid-Costume-09

 

Seriály? Nejlepší téma na kostým. Tihle fanoušci seriálu Breaking Bad, v Česku běžícím pod názvem Perníkový táta, se rozhodli svoje děti změnit v postavy Waltera Whitea a Jesse Pinkmana!

Funny-Kid-Costume-21

 

I známá mexická malířka Frida Kahlo má mezi dětmi svoji dvojnici. Jsou k nerozeznání, co myslíte?

Funny-Kid-Costume-20 (1)

 

Bezdomovcem už v tak raném věku? Když umíte dělat kostýmy, zvládnete vše!

Funny-Kid-Costume-12

 

A nakonec jedna slečna, na které je příprava na kulturistickou soutěž dost vidět! Pro příště by to víc chtělo cvičit nohy, ale i tak vypadá dost krutopřísně!

Funny-Kid-Costume-15