Rubrika: STYL
 

Že už všechna ta designová křesílka z Ikey, která se stejně po roce rozpadnou, začínají být nuda? Souhlasíme, všechno to vypadá stejně… Jestli toužíte po něčem trochu víc “badass”, je tu tohle křeslo, které do vašeho obýváku nebo pracovny vnese kromě krásy i trochu smrti. Po tom toužíme všichni, nebo ne?

Autorem křesla ve tvaru lebky je francouzský umělec Gregory Besson. Tenhle kousek, který zaručeně uspokojí toho padoucha, kterého v sobě všichni už od nepaměti nosíme, je vyroben z laminátu a kvalitní kůže. Sice se nejedná o tu lidskou – to by tomuhle kusu nábytku sakra přidalo na exkluzivitě – ale i tak se jedná o křeslo, které nejenže je pěkné na pohled, ale taky musí být neskutečně pohodlné.

Představte si to… Jen tak si po náročném dni vlezete do náručí smrti a ještě si to užíváte. Tím se té bestii, která na nás na všechny dychtivě čeká, docela vysmějete do ksichtu, nemyslíte?

I když si často motiv lebky spojujeme s puberťáckým emo obdobím někdy okolo roku 2009 (tím pádem taky s pořádným kýčem), tady se povedlo tuhle profláklou věc zpracovat na jedničku s hvězdičkou. Ve většině bytů by sice tohle křeslo bylo jako pěst na oko (jak můžete vidět na fotkách, křeslo stejně vypadá nejlíp v úplně prázdné místnosti), ale to vám ještě nebrání kochat se jeho krásou a dokonalým zpracováním!

skull-arm-chair-gregory-besson-1skull-arm-chair-gregory-besson-3skull-arm-chair-gregory-besson-11skull-arm-chair-gregory-besson-12skull-arm-chair-gregory-besson-14skull-arm-chair-gregory-besson-15