Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT
 

Sex je jednou z nejpříjemnějších lidských činností vůbec. Na tom se asi shodneme. Je opředen mnoha tajemstvími, zároveň se jedná o základ každého dobrého intimního vztahu. Věděli jste však, že při neopatrném počínání může být sex nebezpečný? Nechcete přeci, aby se vaše cesta za orgasmem proměnila v cestu do nemocnice. Jaké jsou tedy nejnepříjemnější úrazy, které se mohou stát při sexu?

Zlomený penis

Pánové zde opravdu pozor! Ačkoliv se v mužském přirození nenachází žádná kost, můžeme hovořit o zlomenině. Z úst mužů, který tento hrůzný úraz zažili, se linou slova o nesnesitelné bolesti. Prý slyšeli hlasité křupnutí, následně se z penisu vyvalilo obrovské množství krve a dále si nepamatují nic jiného než bolest.

Cucflek

sex zranenicucflek

Cucflek je považován za velmi vtipnou záležitost, takovou nevinnou zábavu. Existují však případy, kdy obyčejný cucflek vyústil v krevní sraženinu. Muž, který se své milé snažil udělat na krku červenou značku, se přisál až příliš velikou silou. Ona krevní sraženina způsobila ženě dokonce mozkovou mrtvici s doživotními následky. Částečným ochrnutím paže.

Orgasmus

sex zraneni orgasm

Vyvrcholení, to nejlepší na sexu. Pozor však na něj. Extrémně silný orgasmus může údajně způsobit až prasknutí cév v očích a tedy výrazné zhoršení zraku. Neuvěřitelné.

Riziko análního sexu

Pokud si takových hrátek se svou partnerkou užíváte, i zde je zapotřebí jisté obezřetnosti. Může se stát, že vaše drahá polovička jednoduše v záplavě slasti neudrží veškerý obsah v sobě. Zde se nejedná o žádnou fyzickou bolest, utrpí spíše vaše sebevědomí a mysl. Takový zážitek by nechtěl zažít žádný muž.