Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TRENDY NOVINKY
 

Česká republika se v posledních dekádách potýká s velmi nízkou porodností a v dolní komoře parlamentu se objevilo opravdu kuriózní řešení této situace, které však má šanci na úspěch. Poslankyně za KDU-ČSL Simona Klohnová navrhla změnu zákona, která počítá se zrušením předešlého pojetí veřejného sexu jako výtržnictví.

Podpora zákona je vysoká napříč politickým spektrem a dnes se k ní mimo jiné vyjádřili i premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), kterému se změna české politiky v této rovině zamlouvá:

“Porodnost občanů České republiky je tristní. Všeobecné uvolnění zákonů v této oblasti může klesající porodnost stabilizovat.”
Bohuslav Sobotka, předseda vlády ČR

Přes svého mluvčího Jiřího Ovčáčka se k situaci vyjádřil také prezident republiky Miloš Zeman:

“Pohyb lidem na čerstvém vzduchu jistě prospěje a česká populace tak konečně nebude růst pouze z přivandrovalectví.”
Jiří Ovčáček, mluvčí prezidenta ČR

KDU-ČSL jako vládní strana získala pro tuto změnu již dostatek hlasů od ČSSD, hnutí ANO a přidalo se i pár poslanců ze stran ODS a TOP09, které bezúspěšně navrhovaly legalizaci veřejného sexu již v minulém funkčním období.

Sexuologové změnu vítají, myslivci jsou proti

Novinku neschvalují pouze politici, ale také řada renomovaných sexuologů, kteří vysvětlují logiku zákona v sexuálním boomu, jenž dorazil s příchodem jara do leckterých domácností. Pohlavní styk provozovaný venku má navíc daleko větší šanci na početí. Ženské tělo totiž vnímá okolní ekosystémy daleko citlivěji a dostatečný ptačí zpěv zmůže prý hotové zázraky.

Naopak se proti novele ohrazují lecjaké myslivecké organizace. Hajní se bojí, že takováto úprava zákona přivede do jejich lesů stovky párů a z dřevěné hlídky je například možné splést si kopulující dvojici s medvědem či teritoriálně bojujícími jeleny.

APRÍL !!!