Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT STYL
 

Chvíle, kdy plánem spousty lidí křížem krážem celou Českou republikou bude ležet u bazénu, opalovat se a dopřávat si nějaký ten drink, se nezadržitelně blíží. Nejeden člověk se však při aktuálním pohledu do zrcadla zděsí. Pokud i vy patříte mezi takovou skupinku lidí, nechte se inspirovat těmito dech beroucími proměnami těla.

Pamatujete, jak jste si na konci loňského léta říkali, že v zimě začnete cvičit, abyste byly do příštích letních měsíců fit? Vzpomínáte si na zimní čas, ve kterém jste si tento slib opakovali? A když přišlo jaro, říkali jste si to samé? Nyní nastává chvíle, kdy se jaro a léto pomalu střídají a možná že na nějaký začátek cvičení je již pozdě. Pokud to však budete stále odkládat, nezačnete nikdy!

A jak praví populární přísloví: “když se chce, tak to jde”. Předlohou vám může být následujících několik obrázků PŘED a PO, které znázorňují skvělé výkony jednotlivců. S takovými proměnami těla je těžké se nepochlubit. A především jsou důkazem toho, že se svým tělem můžete něco udělat i vy.

Tak si prohlédněte svoji inspiraci a vzhůru do toho!

proměnami těla8proměnami těla6proměnami těla5proměnami těla4proměnami těla3proměnami těla2proměnami těla

A víte, co je kromě zírání na fotografie úspěšných také skvělou motivací? Člověk, se kterým můžete proměnu začít. Ve dvou se to totiž lépe táhne. Příkladem budiž následující dva páry:

proměnami těla7proměnami těla9a