Rubriky: ZÁBAVA FILMY
 

Být fanouškem série hvězdných válek, a tím myslíme opravdu zažraným fanouškem, to si vyžaduje mít také svůj vlastní cosplay svého oblíbeného hrdiny. Pojďme se nyní podívat na několik fanoušků, kteří by pro film udělali nejspíše všechno, ovšem jejich kostýmy vypadají spíše jako parodie, nebo kostýmy z hodně laciného béčkového porno filmu.

star_wars_cosplay_fail_1-s486x369-55303 Takovým typickým ukazatelem jsou tito tři blázni, kteří vystupují jako C3PO, R2D2 a Žvejkal. Ani jeden však tyto postavy nepřipomíná ani z daleka. A C3PO v tomto podaní vypadá spíš jak hlavní záporák nějakého hodně starého hororového filmu.

star_wars_cosplay_fail_4-s360x299-55305To samé platí i pro tuto povedenou rodinku, která je charakteristickou ukázkou nízkorozpočtového tvoření kostýmů. Nejvěrohodněji z nich vypadá snad jen popelnice, která má přestavovat R2D2. Marně jsme si také lámali hlavu nad tím, kdo že má být ten pán v zeleném igelitovém pytli.

star_wars_cosplay_fail_9Kdyby v předaleké galaxii existoval Mekáč a princezna Lea by mu propadla, dopadlo by to asi nějak takto. Když už chcete dělat cosplay, mějte alespoň trochu soudnosti a vybírejte si takové kostýmy, ve kterým danou postavu nebudete zesměšňovat.

star_wars_cosplay_fail_7A nebo jí raději zesměšňujte, ale nedělejte z ní sadomasochistického otroka s obojkem okolo krku, tak jako pán tady na obrázku.

b4202930976964252d19302a399b881fVěříme, že někdy prostě dojdou zdroje, a kostým pak nevypadá přesně podle předlohy. Své o tom ví i tato dvojce, u které doufáme, že to všechno dělala jen z recese, a nemysleli to vážně.

star_wars_cosplay_fail_21Nechceme se opakovat, ale v podstatě to platí o pro tyto Hvězdné války na japonský způsob. Docela by nás zajímalo, proč to ti lidé vlastně dělají, a jestli si uvědomují, jak hrozně při tom vypadají.

7136_700xTento pán má alespoň trochu fantazie a zvolil si poměrně netradiční kostým. I přesto však vypadá jako úplný blbec.

star-wars-yoda-costumeNo k tomuhle není ani co dodat.