Rubrika: ZÁBAVA
 

Jeden vtipálek vnesl do internetového prostoru hádanku, kterou každý gamer hravě vyřeší. Úspěch měla nejen díky lechtivé fotce, ale i díky originálnímu a nečekanému řešení… Zvládnete to i vy? Jak říkáme, pro hráče je to hračka.

56fb4e16c0d53

Holka se prostě snažila svého kluka podráždit a poslala mu fotku, kde si citlivá místa zakryla gamepadem. Protože sexy holka, která ještě k tomu hraje, to zní jako dokonalá kombinace. Na fotce je však jeden zádrhel, který klukovi nedal spát a získal okamžitě podezření, že je něco v nepořádku. Tak se s ní rozešel.

To musel být magor, co? No, tak se na fotku podívejme ještě jednou, detailněji. Tohle už vám snad napoví. 56fb4e16c055a

Stále nic? Možná to bude tím, že se díváte na špatné místo – ale to je víc než pochopitelné. Pojďme si tedy říct, jaké řešení vlastně hádanka má.

 

ŘEŠENÍ:

Jde o ten Xbox gamepad (to už vám asi došlo…). Ukazuje totiž, že holka je hráč 2, což znamená, že je s ní v místnosti ještě někdo, kdo hraje s ní – tohle si přeberte jak chcete. A že by se kámošky sešly, aby si zahrály na Xboxu? Ale no tak…

Ano, dívčin gamepad opravdu svítí napravo…

56fb4e16c0e80

 

Na začátku jsme napsali, že autorem této hádanky je “jeden vtipálek”. Co to znamená? Dívka tuto fotku žádnému příteli neposlala. Pouze vyfotila takovou, kde na gamepadu opravdu svítí pouze “hráč 1”, a umístila ji na svůj Instagram. A pak už jen někdo bystře zareagoval, udělal pár tahů ve Photoshopu, přidal příběh a záhada byla na světě.

Originál vypadá takhle, vidíte ten rozdíl?1