Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Shodit několik přebytečných kilo je snem a cílem velkého počtu lidí. Někteří se do toho opravdu pustí, dodržují jídelníčky, chodí do fitek a celkově se snaží co nejvíce pohybovat. Ovšem ti chytří to vezmou za trochu jiný konec. Mohou hubnout i během zcela normálního dne a dělat zcela normální věci, jako je například mytí auta, nebo větší prožívání párty na kterých zrovna jsou, a při tom všem budou pořádně hubnout.

Může se vám to zdát jako reklama na nějakou zázračnou pilulku, kterých známe tisíce a tisíce a ani jedna z nich nefunguje. Pokud chcete opravdu zhubnout, musíte pro to něco udělat. Ovšem ne vždy to musí opravdu bolet. Stačí se totiž zaměřit na detaily a pak už to jde samo.

23-pixabay1-610x406Tak například byste měli vynechat MHD nebo automobil, pokud se potřebujete pohybovat po městě, nebo překonávat kratší vzdálenosti. Každý ušlý metr se počítá!

22-commons.wikimedia.org_-610x408Určitě máte své vlastní auto a chcete, aby bylo vždy krásné a hlavně čisté. Není problém. Myjte své auto každý týden alespoň jednou a budete ho mít jako ze škatulky a spolu s ním i vaše tělo.

25-en.wikipedia.org_3-610x478Velmi důležité je také mít správnou obuv. Tu si podle vzhledu a designu vybírejte až jako druhé kritérium. Tím prvním by měla být dostatečná kvalita a hlavně odpovídající tvar a technologie vhodné pro aktivitu, kterou budete v obuvi provádět.

24-pixabay.com_-610x406Pokud rádi chodíte večer do společnosti, snažte se co nejvíce tancovat. Právě tanec je totiž skvělý způsob, jak se pořádně zapotit a navíc si večer parádně užít.

18-en.wikipedia.org_2-610x726Při samotném cvičení nepočítejte hodiny a minuty vašeho cvičení. Nechte cvičení jen tak plynout a kontrolujte svůj progres například jednou za týden více ne.

Water splashing into glassPijte! A tím určitě nemyslíme alkohol. Čím více budete zavodnění, tím lépe bude vaše tělo spalovat tuky a zlepší se vám kvalita pokožky, vlasů a nehtů. A to za to stojí ne?