Rubrika: ZÁBAVA
 

Člověk by řekl, že obrovské šílenství selfies už trochu pominulo. “Samofotky” v posteli, na záchodě, ve sprše, při policejní kontrole… Ne, ani náhodou. Jen se teď vražedného nástroje zvaného Go-Pro ujímají zvířata. A rozhodně mají co ukazovat! Nejen, že jsou mnohokrát daleko pohlednější než lidé, ale i jejich život zdokumentovaný na fotkách je daleko zajímavější než ten lidský… Protože vyfotit se v novém tričku ve zkušební kabince rozhodně není žádné terno.

Seznamte se s tímto kocourem. Jmenuje se Manny a je mistrem přes focení selfíček. Neskutečně ho baví nejen focení sama sebe, ale taky rád hladí foťák. Jak se k tomuhle pro kočky velmi nezvyklému koníčku dostal? Náhodou. Jednou se prostě během focení omylem dotknul foťáku a bylo to, ovládání kamery pro něj rázem byla hračka. A teď? Mannyho selfíčka se staly internetovou senzací!

#Sunset#Trees#Romantic

Romantická selfíčka při západu slunce až na výjimky nesnášíme. A tohle je ta výjimka – když se takhle vyfotí kočka, nejde to nemilovat!
manny-cat-takes-selfies-dogs-gopro-1

 

#Sunnyday#Chill#Lazy

Není nad to ostatním ukázat, jak se máte skvěle, když víte, že oni se zrovna lopotí v práci.manny-cat-takes-selfies-dogs-gopro-4

 

#Mydogs#LikeaBoss#Gang

A celé téhle smečce já teď šéfuju. Mají ze mě respekt… Vidíte ten strach v jejich očích?manny-cat-takes-selfies-dogs-gopro-9

 

#Trip#NoFilter#NoMakeup

Máte rádi selfíčka z procházech po okolí? Manny je očividně miluje!
manny-cat-takes-selfies-dogs-gopro-11

 

 

#WeWillKillYou#GoPro#ThugLife

Tady je těžké rozhodnout, kdo vypadá jako největší drsňák…manny-cat-takes-selfies-dogs-gopro-14

 

#WithMyFriends#Threesome#BFF

Ještě rychlou fotku s těmahle dvěma, než je páníček zavolá k jídlu.manny-cat-takes-selfies-dogs-gopro-15

 

#Snow#Cold#Happy

Za chvíli se chystám na lyže…
manny-cat-takes-selfies-dogs-gopro-16