Rubrika: ZAJÍMAVOSTI
 

Až budete po Vánocích zase úplně švorc, můžete zkusit to, co tihle dva chlápci. Objevili totiž unikátní způsob, jak se na spoustu míst dostat zadarmo. Takže chcete jít do ZOO? Na koncert? A nemáte ani vindru? Žádný problém!

David Allegretti a jeho kámoš Sean podnikli takový malý sociální experiment. Prostě chtěli vědět, kam až se můžou dostat, když si na sebe jednoduše vezmou oficiálně vypadající reflexní vesty. A podle fotek zjistíte, že se dostali docela daleko.

Reflexní vesty jsou v podstatě uniformy. A uniformám lidi věří. Někdo ji má na sobě? Tak to sem určitě jde něco zařizovat a chtít po něm prachy za vstup, to by bylo drzost. První zastávka bez placení? Zoologická zahrada!zoo-in-a-hi-vis (1)hi-vis-vest-free-visit-david-allegretti-shon-pron-8-1hi-vis-vest-free-visit-david-allegretti-shon-pron-7-1

 

A co místní divadlo? Nevypadá to, že by je tam někdo zadržel.hi-vis-vest-free-visit-david-allegretti-shon-pron-9-1

 

Ale pozor, tohle vás zničí. V době, kdy se všichni ohání tím, jak moc je potřeba dbát na bezpečnost a na koncerty a podobné události by vás měli pustit jen po kontrole, se tihle dva chlápci v klidu dostali na koncert Coldplay v Melbourne bez placení. A to jen díky těm zatraceným vestám. Ehm, není to trochu děsivé?hi-vis-vest-free-visit-david-allegretti-shon-pron-4-1 (1)hi-vis-vest-free-visit-david-allegretti-shon-pron-3-1hi-vis-vest-free-visit-david-allegretti-shon-pron-2-1

Sami tvůrci experimentu vám dávají radu do života: “Než někam půjdete, vezměte si reflexní vestu. To je všechno, co potřebujete o životě vědět.”