Rubrika: ŽIVOT
 

Snad si to taky dovedete představit… Když si pořídíte McLaren 650S a konečně se vám dostane do rukou, je čas bouchnout šampaňské a pořádně to oslavit! Jen je asi lepší pak nesedat za volant…

Nadšení majitele z nové káry ale netrvalo moc dlouho, vlastně jen necelých deset minut. Za takovou dobu byl totiž spolu s autem na maděru objeven u stromu na nedaleké silnici v Essexu. A ten strom tam nebyl jen tak pro parádu! Ten se asi zběsilému řidiči náhle postavil do cesty a způsobil tohle neštěstí, nad kterým zapláče nejeden milovník sexy aut. Naštěstí ale nedošlo k žádnému zranění – takže řidič si může své zoufalství užívat v plné síle!

b55f0ea657285291e6ef93d039ea9aed

Co v takové chvíli dělat? Předstírat, že neexistujete? Utéct? Snažit se oběsit? Těžko říct. Ale auto, které má 650 koní, z nuly na sto zrychlí za tři vteřiny a maximální rychlost 333 kiláků za hodinu v tomhle stavu prostě vidět nechcete. A vzhledem k těmhle parametrům můžeme jen hádat, s jakým číslem na tachometru si ten nešťastník užíval svůj první výlet v novém autě.

ea6f7b9957285291e6ef2a186069aae3 (1)

Vlastně asi nejlepší, co můžete udělat, když máte takovéhle auto, je trávit veškerý svůj čas jeho mytím a leštěním a ukazováním se před sousedy, aby se náhodou nenašel nikdo, kdo vám nebude závidět. Řízení je lepší nechat až do stavu nejvyšší nouze. A když už, tak max dvacet kiláků v hodině, pak se vám tohle nemůže stát!