Rubriky: ZÁBAVA TRENDY VIDEA SHOWBUSINESS
 

Miloš Zeman je třetím prezidentem samostatného českého státu. Jedni ho nesnáší, jedni ho milují. O tom se však nyní bavit nebudeme, my si teď spolu připomeneme jeho nejvtipnější okamžiky za 4 roky v prezidentské pozici! Schválně jestli trumfne onu legendární propiskovou krádež jeho předchůdce.

#1 Aligátor

Miloš Zeman je otcem nejednoho virálu, vzpomeňme například na dnes už slavného aligátora. Reportérka televize Prima se ho (tehdy ještě jako kandidáta) zeptala, co on a mobilní telefon. Na to přišla kladná odpověď včetně geniálního napodobení zmíněného živočicha. Nehledě na červené tlačítko STOP!

#2 Neschopná ochranka

Miloš Zeman svému okolí nic nepromine, své ochrance po zvolení vyčetl, že ho neupozornila na blížící se schod. To způsobilo jeho poněkud rychlejší přesun ke křeslu v sídle České televize. Následně pak situaci korunoval ironickou poznámku: “Děkuji všem, kdo mi nepomohli.” Tohle zkrátka napíše akorát sám život.

#3 Korunovační klenoty – koruna, žezlo, jablko a šavle

Je to možná jeho nejslavnější den v jeho funkčním období. Miloš Zeman sotva stojící na nohách odemyká jako jeden z klíčníků český poklad – korunovační klenoty. Oficiálně se prý jednalo o virózu, tomu však velká část veřejnosti nechtěla věřit a obviňovala hlavu státu z opilosti nebo kocoviny. Nutno říct, že den předtím byl na nějaké párty na ruském ambasádě, takže kdo mu cokoliv vyčítá, tak si hraje na svatouška, kterej nikdy nešel do školy nebo do práce po propité noci. Ještěže tu máme investigativní televizi Nova, která situaci na přiloženém videu dopodrobna analyzuje.

#4 Otočka!

Jeden méně slavný hvězdný výkon předvedl Miloš Zeman našim slovenským bratrům. Při oficiální ceremonii se zkrátka všem navzdory otočil a hodlal jít opačným směrem. Nebýt slovenského prezidenta asi by Miloš netrefil. K videu pak někdo dodal geniální sportovní komentář, který dodává situaci na otáčkách. Pod videem se objevil skvělý komentář, který vám tu zkrátka musíme dát:

Venca: Miloši, nech toho, pro tu flašku se pak vrátíš, nikdo ti ji neukradne
Miloš: no… znáš ty kun*y hradní…

#5 Budíček

Chvíli po své inauguraci se Zeman objevil v Poslanecké sněmovně, při řečnění však jeho protikandidát z druhé kola Karel Schwarzenberg poněkud poklimbával. No a to by nebyl Miloš, aby ho rošťácky nevzbudil. Dlouhým pohledem ve svém projevu na něj pohleděl a Karlovi došlo, že je asi úplný ticho a měl zdvihnout hlavu. To je asi jako když nás budily učitelky na střední škole.

#6 “Uškrťte ho někdo pls!”

Miloš nemá chvíli klidu. Otravní novináři ho pronásledující dokonce i na jeho dovolené, kde zdatně jako starý vodák pádluje o 106. Na videu mu už však přetekly nervy a vyzval ke škrcení. Jestli byli na místě zranění, nemáme zprávy.

#7 Kun*a sem, kun*a tam!

Co by to bylo za výčet Milošových hlášek, kdyby tady nebyla legendární kun*a sem, kun*a tam! A protože originál už všichni znáte (Jiří Ovčáček si to podle informací redakce Tojemasakr.cz pouští před spaním), je třeba si pustit remix, který silný státnický projev ještě graduje! PS: Becherovka confirmed.

#8 Bubble bum

Další skvělý Zemanův proslov je anglicky, přesto si myslíme, že mu budete rozumět! No a pokud náhodou ne, tak je to jedno, tento remix pro uživatele LSD vám vykouzlí úsměv na tváři i tak.

#9 Šikovná dceruška

Nic není potvrzené, ale hodně lidí říká, že slečna z následující porno akce je velmi podobná dceři Miloše Zemana Kateřině. Jestli to tak je, tak je to holka čiperná ta naše Kačka!

#10 H • R • A • D

Na závěr potěšíme všechny milovníky seriálu Přátelé. Někdo totiž geniálně poskládal Miloše Zemana, Jiřího Ovčáčka, Andreje #sorryjako Babiše a Karla Schwarzenbergera do videa, které nápadně připomíná znělku právě tohoto známého seriálu.