Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ZÁBAVA TRENDY
 

Rok 2015 byl ve vodách českého internetu velmi plodný. Počínaje uznání hodnými díly, pokračuje přes povedené vtipné výtvory a konče nesmysly, které by si zasloužily metál. Podívejte se na největší perly, které se v uplynulém roce objevily na internetu. 

TOP VIDEA ROKU 2015

Já to dal omylem do jinýho hrníčku!

Mladík z pořadu Ano, šéfe! se stal jasnou jedničkou a dostává od nás zlatého bludišťáka, zlatou medaili a diplom k tomu! Zmatený Zdeněk Pohlreich si musel při natáčení jednoho dílu své show vyslechnout příběh o tom, jak klučina ukradl své babičce řetízek, i když jej vlastně neukradl, ale omylem strčil do jiného hrníčku. Že vám to nedává smysl? Nejste sami. Kdo ví, zdali příběh smysl ve skutečnosti má či ho o něj připravili střihači televize Prima.

Nedvěd jako slečna a Růžičkova aféra

I do světa sportu zavítaly kuriozity. Dvě nejočekávanější sportovní události na českém území sebou přinesly zajímavé záběry. Před mistrovstvím Evropy fotbalistů do 21 let představil legendární Pavel Nedvěd spot, ve kterém vystupuje jako slečna.

Hokejový šampionát dal zase vzpomenout na údajnou korupční aféru dnes již bývalého trenéra národního týmu Vladimíra Růžičku. Co je na této nahrávce pravda a co je zinscenované a z kontextu vytržené se asi jen tak nedozvíme, Růžičkovi to však na klidu rozhodně nepřidalo.

Uprchlíci v Bělé pod Bezdězem

Běženci, kteří hromadně v letošním roce opouštěly své domovy z obav před Islámským státem, našly své dočasné útočiště i v České republice. Unikátní záběry z detekčního zařízení v Bělé pod Bezdězem překvapily nejednoho Čecha a nastartovaly vlnu odporu.

Selfie z vagíny

Společnost Lovehoney, která se zabývá prodejem erotických pomůcek zašla v tomto odvětví do neuvěřitelných míst. Nabízí vibrátor, na kterém je umístěna kamera. Můžete tak získat záběry přímo z vagíny. Nechutné nebo geniální? Máte tak jedinečnou možnost natočit si ženský orgasmus.

Hazardéři na kolejích

Někteří řidiči si svého života asi neváží. Co by je jinak vedlo k tomu rozjet se na železniční přejezd i přes červeně svítící signalizaci? Někteří měli štěstí, jiní, jako například řidička vozidla na přejezdu v Třebechovicích pod Orebem, nikoliv.

KRÁSNÉ FOTOGRAFIE ROKU 2015

Nádherná ukázka moci matky přírody foto jezeroMnozí by se díky fosforeskující barvě do tohoto moře na pobřeží Íránu báli vstoupit, vězte však, že na pohled je překrásné.foto jezero iran

Pokud byste nevěděli, co že se to při svitu úplňku na obrázku skrývá, prozradíme vám, že je to polární záře. Znalci cimrmanologie vědí, že se o ní píše v učitelských novinách.2015

Postavíte-li vedle sebe průměrně velikou rybu a průměrně velikého potápěče, rozdíl bude markantní. Co však, když ryb bude mnohem více, to se pak pozná, jak je ve skutečnosti člověk malý.foto potapěč