Rubriky: ZAJÍMAVOSTI HOLKY A SEX SHOWBUSINESS
 

Způsobů, jak se stát modelkou, není zrovna moc. Většinou to jde prostě jenom tak, že ženská vypadá naprosto dokonale, má postavu 90-60-90, někdo si jí všimne a dá jí první nabídku. Jsou ale i případy, kdy na hubené a souměrné postavě vůbec, ale vůbec nezáleží. Slovem modelka se totiž dá označit i tahle dáma jménem Eudoxie Yao. Narodila se na Pobřeží slonoviny a proslavil ji právě obří zadek, se kterým by pohodlně smetla ze stolu i slavnou Kim Kardashian. Ať už to myslíme obrazně, nebo doslova.

581ae1d3e7e3a

Jak to s ní je? Prostě se stala hitem na sociálních sítích, stejně jako stovky jiných lidí. Musíte ale uznat, že tohle je vážně jedinečné. Sama o sobě si troufá tvrdit, že má největší zadek na světě. To samozřejmě není nijak objektivně prokazatelné, ale pravdou je, že jde o rozměry vážně enormní.

581ae1db922f9

Na Instagramu o ni má zájem hned 125 000 followerů. Ale její sláva tak nekončí. Obří zadek jí samozřejmě pomáhá vydělávat obří prachy. Eudoxie se tak stává tváří (nebo snad zadkem?) různých reklamních kampaní, pomáhá tak prodávat nejrůznější věci.

581ae1e81e147

Stejně jako její konkurence Kim Kardashian se často objevuje na televizních obrazovkách. No a v televizi občas moderátoři přijdou s naprosto jasnou a jednoduchou otázkou, o které si všichni po zhlédnutí modelčiných fotek myslíme, že na ni známe odpověď. Ta otázka zní: “Je váš zadek pravý, bez plastických operací?” Eudoxie Yao tvrdí, že ano. Co myslíte, nekecá? To by ta matka příroda musela být pořádně bláznivá ženská…