Rubrika: STYL
 

Dokážete si představit, že po městě chodíte bez kalhot jen v titěrném spodním prádle? Pro mnohé z nás je tohle asi ta nejhorší noční můra… Modelka si to ale zažila na vlastní kůži a zjistila, že to vlastně není zas až tak hrozné. Nikdo si totiž ani nevšiml. Stačí mít luxusní zadek, od pasů dolů být pomalovaný vzorem kalhot a většinu kolemjdoucích ani nenapadne, že je něco v nepořádku.

Vyrazila do ulic Hong Kongu se zadkem pomalovaným od talentovaném make-up umělkyně Sandry Bakker z Nizozemska.

56440adc37d1b

Její kalhoty vypadaly tak realisticky! Málokdo si uvědomil, že zrovna zírá na nahý zadek. Měla samozřejmě malá tanga, chodit úplně naostro by asi nebyl ten nejlepší nápad, ale i tak měla na sobě oblečení daleko míň, než se na první pohled mohlo zdát.

Mrkněte se na video, které je nazvané Žádné kalhoty, dobré kalhoty. Zachycuje tvorbu jejích nových “kalhot” a následně i vycházku.

V detailu její zadek vypadá vážně zajímavě. Co vy, všimli byste si, že se nejedná o pravé látkové kalhoty, kdybyste to nevěděli? Tohle je prostě důkaz, že barva někdy zakryje věcí líp než oblečení. Ale asi by to neplatilo ve chvíli, kdy by slečna měla pár kilo navíc…

56440b967e0b2

A co vy, šli byste někdy do takhle bláznivé procházky po Hong Kongu, nebo se stydíte?