Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ZÁBAVA
 

Doživotní zákaz vstupu do obchodu. Takový trest čeká na jednoho Američana, který si více než 4 měsíce pravidelně střílel z prodavaček, prodavačů a zákazníků v jednom americkém obchodě.

Celý příběh má zajímavé pozadí. Manželka našeho hlavního hrdiny jej posílala každý den na nákup. A že by se mu to dvakrát líbilo, to se tvrdit nedá. Tak se rozhodl, že si ze svých nákupu udělá zajímavé dobrodružství. Nikdo nic netušil až do chvíle, než manželce přišel dopis z Wallmartu (Wallmart je veliký diskontní obchod). Žena se nestačila divit. Černé na bílém zde stálo 14 minipříběhů, kterými si manžel zpestřoval nudné nákupy. Co tak strašného provedl?

walmart

15. června vzal 24 balení kondomů a nepozorovaně je rozházel do košíků ostatních zákazníků.

2. července nařídil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonily v pětiminutových intervalech.

7. července vytvořil z kečupu cestičku k dámským toaletám.

19. července pošeptal jedné z pracovnic: “Kód 3 v oddělení domácích potřeb, rychle do toho!” Způsobilo to, že pracovnice opustila přidělené místo, byla jí udělena důtka a celý management týmu se musel zapojit do šetření celé situace, z čehož vznikla Wallmartu nemalá ztráta.

4. srpna navštívil zákaznický servis a chtěl si zarezervovat jeden balíček chipsů.

15. srpna postavil stan v oddělení s campingovými potřebami. Řekl dětem, že když si z oddělení ložnic přinesou polštář a deku, mohou zde stanovat. Poslechlo ho 20 dětí.

23. srpna reagoval na dotaz obsluhy, jestli mu může pomoci, křikem: “Proč mě nenecháte na pokoji?!” Musela být přivolána záchranná služba.

4. září se díval přímo do kamery a dloubal se u toho v nose.

3. října pobíhal zmateně po obchodě a broukal si u toho znělku filmu Mission Impossible.

10. září si prohlížel ve sportovním oddělení zbraně a prodavačky se ptal, kde sežene antidepresiva.

18. října se schoval do stojanů s oblečením a na ostatní zákazníky pokřikoval: “Vyber si mě!”

22. října si během služebního hlášení lehl na zem a křičel: “Můj bože, už jsou tu zase ty hlasy!”

23. října vzal krabici s kondomy a obsluhy se ptal, kde jsou kabinky.

25. října se zavřel do jedné z kabinek a začal křičet, že v ní není toaletní papír. Jedna z přítomných zaměstnankyň omdlela.

Všechny incidenty zaznamenaly průmyslové kamery obchodu. Jak se u prohlížení záznamů museli zaměstnanci bavit, to si představte sami. Jisté ale je, že ani jeden z manželů se do Wallmartu již nikdy nepodívá.