Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TRENDY
 

Co vy, byli byste radši mužem s největším penisem na světě, nebo měli možnost mít normální sex? Docela dilema, ale Roberto Esquivel Cabrera má jasno. A kromě toho taky nosí v kalhotách “věc”, která dosahuje délky 48 centimetrů.

Tohle už je dost nezvyklý rozměr. A doktoři to samozřejmě vědí. Proto také muži doporučili, aby podstoupil operaci, která dokáže jeho nádobíčko dostat do normálu. No, normálu… Prostě aby mohl vést normální sexuální život, což teď samozřejmě nemůže. Ale ani to mu nevadí, ten pocit, že je v něčem nej, je pro něj totiž daleko důležitější.

Jsem se svým penisem spokojený. Jsem si jistý, že takhle velkého ho nikdo jiný nemá. Chtěl bych se dostat do Guinessovy knihy rekordů, ale rekord tohoto druhu tam neuznávají.

2

Když chodí, prostě mu visí u kolen, takže musí nosit speciální bandáže kvůli poranění. Ani to ho ale nedonutí k tomu, aby operaci podstoupil. Díky extrémním rozměrům svého přirození se cítí výjimečný.

3

Některým důvodům, proč si Roberto chce svoji “třetí nohu” nechat, celkem rozumíme. Ale taky nás napadají různé nemilé situace, do kterých se člověk může dostat. Třeba procházet kolem ochranky na letišti, to musí být fakt sranda. “Co to máte v těch kalhotách? Vy se snažíte propašovat zbraň?” “Ne, v klidu, to je jen moje péro…” Ano, přesně téhle větě by nikdy nikdo neuvěřil.

1

Problémy však nejsou jen hypotetické. Za vše mluví fakt, že 54letý Roberto musí mít pro svůj penis speciální polštář, když jde spát. Taky si samozřejmě nemůže kleknout. Navíc je u něj zvýšené riziko infekce močových cest.

5

Problémy má dokonce i se sháněním práce. Na pohovoru si toho hned samozřejmě všichni všimnou, takže následuje klasické “Ozveme se vám”.

Lidi se mě občas ptají, kde sháním kondomy. A já odpovídám jednoduše – nesháním, k ničemu by mi nebyly, nikdy jsem neměl sex.

Sehnat partnerku, do které by se vešel, to je pro něj ten největší problém. Přizpůsobit se běžným ženským nehodlá, plánuje se přestěhovat do USA a hledat tam.

V USA je hodně ženských. A určitě tam bude nějaká, které moje velikost bude vyhovovat.

No, co k tomu říct. Přejeme mu hodně štěstí s hledáním. A i když se centimetry navíc vždycky hodí, teď nezávidíme. Co vy?