Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Neshody v partnerství probíhají z různých důvodů. Málo peněz, málo jídla, málo sexu, moc peněz, moc jídla, moc sexu… a nebo taky jednoduše proto, že se jeden z partnerů v posteli až moc roztahuje a tím pádem utiskuje toho druhého, který tomu musí jen bezbranně přihlížet. Obyčejné neshody se běžně dají řešit rozumnou domluvou, ale tahle? Tady je potřeba něco extra. Jen zkuste tomu druhému říct, ať si jde na svou půlku… Za pět minut ho tam máte znova!

Jeden chytrý muž přišel s ještě chytřejším řešením. Jeho manželka totiž pravidelně okupovala jeho polovinu postele, a to ho po čase přestalo bavit. Co s tím? Stavět plot nebo zeď by asi nejen že nebylo příliš efektivní, ale taky dost nepohodlné a drahé. Tak se rozhodl koupit obyčejný laser, kterým jasně vymezil, kde je jeho teritorium a kde její.

laser-solves-couple-bed-side-wars-jonathan881-4

Po překročení hranice se sice nestane nic moc zásadního, neodpadávají žádné ruce, nohy, dokonce ani hlavy. Celé je to taková neškodná zábava, která ale má svůj efekt. Někdy si totiž člověk ani neuvědomí, že se rozvaluje tam, kde nemá, a právě laser mu může pomoct rozlišit, kam ještě může a kam už ne. A stejně tak pomáhá manželce onoho chytrého chlapíka. A co víc, tomu chytrému chlapíkovi pomáhá dvojnásob!

laser-solves-couple-bed-side-wars-jonathan881-5

U nás doma nerozhoduje diskuze, rozhodují data. Takže jsem za pár korun pořídil laser a dal ženě jasně najevo, kde jsou její hranice. Máte obrovskou postel a stejně pořád končíte na zemi? Možná je načase si také pořídit laser…

laser-solves-couple-bed-side-wars-jonathan881-6