Rubriky: ZÁBAVA SHOWBUSINESS
 

Pamatujete si na listopadový koncert Justina Biebera v Praze? Všichni tvrdili, že s rádoby exkluzivním koncertem mladé hvězdy na střeše obchodního domu Harfa měl něco společného Kazma. A skutečně tomu tak bylo. Kazma však ve skutečnosti došel ještě mnohem dál!

Pár dní po koncertu Justina Biebera v Praze tím žil celý internet. Na střeše nákupního centra Harfa se hodinu před hlavním vystoupením v O2 areně objevila postava, nápadně se podobající idolu všech dnešních teenagerů. Zatímco na místě všichni přítomní fanoušci hltali melodie Justinových hitů, po internetu se začaly šířit zprávy, že by s tím mohl mít něco společného největší bavič českého internetu – Kazma.

I my jsme o tom psali. Něco se nám na tom ale nezdálo. Jedním dechem jsme tak dodali, že “toto přeci nemůže být vše” a že “je docela možné, že veřejnost se dozvěděla právě to, co měla” a ve skutečnosti za tím stojí něco mnohem odvážnějšího. A my jsme měli pravdu!

Jak v novém díle své One Man Show uvedl, Kazma měl onen falešný (o tom snad už nikdo nepochybuje) koncert na svědomí. Nebyl to však on, ani žádný plánovaný dvojník, kdo na střeše Harfy vystupoval. Pro tento účel si Kazma vybral zcela obyčejného kluka, který prošel nenápadným výběrovým řízením. Až do poslední chvíle nevěděl, co ho čeká a že ztvární jednu z největších hvězd světového showbusinessu. Nakonec to vyšlo.

justin

Kamil Bartošek šel však ještě mnohem dál. To, že pobláznil dav lidí před O2 arenou a že dokázal přimět fanoušky, aby opustili místa ve frontě, na která čekali několik hodin, mu nestačilo. Tak se rozhodl, že zkusí svého falešného Biebera seznámit s tím opravdovým. Rafinovaně se vmísil do kolony automobilů, která vezla soukromým vchodem Justina do zákulisí O2 areny. Zde na něj však čekal nepříjemný incident. Se svým štábem se dokázal dostat až do podzemních garáží, měl pravého Justina na dosah, když v tom zasáhla ochranka. A vypadá to, že pár členů štábu si z potyčky odneslo nějaký ten pěkný šrám. Pokud se vám nezdálo, že by si Justin zpívání užíval, možná, že za to mohla potyčka, kterou musel chvíli před začátkem koncertu v podzemních garážích O2 areny.

Jestli si myslíte, že už by to stačilo, stále nejsme u konce. Kazma si na tento svůj vtípek nechal i zaplatit. K tomu se váže příběh o druhém falešném Bieberovi. Ten se pod Kazmovou režií nechal spatřit, jak opouští hotel Four Seasons a nastupuje do černého auta. Čeští novináři okamžitě psali o tom, že to není pravý Bieber a že za celou věcí stojí Kazma. Opět pravda. kazma bieber

Fígl je však v tom, že jeden z novinářů, který toto rozhlásil jako první, byl na místě na Kazmovo přání. O všem věděl. A protože tak celou akci nikdo nebral vážně, mohl Kazma provést další povedenou akci. Svému falešnému Bieberovi nechal jakoby náhodou stáhnout kalhoty, tento záběr si natočil a jako obrovskou senzaci jej poté draze prodal americkým bulvárním televizím. Ty se ho chytly a udělaly z něj po Americe senzaci.

Kazmovi se tak opět povedlo dokázat, že se svými vtípky je ochoten zajít pořádně daleko. Pořád je však neustále nutné myslet na to, že ne vše musí být pravda. I když spousta věcí z videa je nezpochybnitelných, musíme myslet na to, že je to Kazma a kdo ví, kam až jeho prsty sahají…

A na závěr moment, který nám přišel z celého videa nejvtipnější. Je to prvních 20 vteřin celého 26minutového dílu OMS. O vhodnosti zařazení tohoto vtípku sice trochu pochybujeme, na jeho humornosti to ale neubírá.