Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TRENDY
 

Již od vynalezení fotoaparátu a kamery se objevují neuvěřitelné snímky a záběry, kterým se snad ani nechce věřit. Natočený Yeti nebo vyfotografovaná Lochneska jsou dodnes velkým tématem. Zatímco operace mimozemšťanů a snímek Lochnesky se podařilo prohlásit za falzifikát, záběry Yetiho v lese byly dokonce prohlášeny za pravé. A co tento případ z Ruska?

Dnešní doba technické revoluce umožňuje tvořit čím dál zdařilejší fiktivní obrazy. Zároveň jsou však snáze vyvratitelné a většinou to ani tak dlouho netrvá. Případ příšery, která šplhá po panelovém domě v Rusku, je však stále po třech letech otevřený.

Videonahrávka má zhruba 40 sekund a sestupuje na ní ze střechy po jednotlivých patrech cosi, co připomíná nohy obřího pavouka. Nebo se jedná o nějaký druh gigantického hmyzu? Lidé vymýšlejí konspirační teorie dokonce o Spidermanovi, to už působí skoro směšně. Jenže problém je v tom, že tři roky poté, co video sdílela agentura LiveLeak, se stále neví, jestli je video podvrh nebo děsivá realita.

Na internetu se lidé dohadují, že by se mohla jednat o něco na okně nebo je celý snímek upravený přes počítač. Podle komentářů se lidem především nezamlouvá, že autor při něčem takovém poklidně stojí a dále natáčí. Ono je ostatně pravda, že vidět něco takového, tak by většina z nás vzala nohy na ramena. Jenže tady se jedná o Rusko a příslušníky tohoto národa jen tak něco z míry nevyvede.

Dnes je těžké něčemu takovému věřit, ale co když to je pravda? Napište nám, co si myslíte, dolů do komentáře!

Jako bonus přikládáme týden staré video, jenž viděly již více jak 4 milióny lidí a které obsahuje 10 dalších natočených záhad. Uvidíte zde ducha, lítající stvoření připomínající člověka s křídly nebo anděla. Najdete na něm také další zachycenou příšeru, která leze po ruském paneláku, jedná se o stejného tvora?