Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT
 

 

Udržet se na škole, ať už je to vysoká nebo střední, nemusí být pro každého tak úplně hračka. Každým rokem u nás střední i vysoké školy vyloučí stovky studentů. V Americe je to ještě mnohem více. Jaké byly nejbizarnější důvody toho, že byli studenti vyloučeni ze školy?

Ačkoliv se školní i akademický rok blíží ke konci, na vysokých školách brzy začne zkouškové období, státní závěrečné zkoušky a obhajoby bakalářských a diplomových prací, středoškoláci si zase “užijí” závěrečné testy a maturitní zkoušku, pojďme se podívat na jiný konec školáka. Na ten nedobrovolný.

Že je někdo ze školy vyloučený, to se stane. Jedno z nejzajímavějších vláken, které se v poslední době objevilo na sociální síti Reddit však hovoří o tom, jak došlo k tomu, že byli studenti ze školy vyloučeni. A věřte, že se zde sešly opravdu bizarní důvody.

vyloučení

Vytvořil jsem webovou stránku s vyhledávačem informací o naší škole. Přidal jsem funkci, kde studenti hodnotili své učitele a některým se jednoduše nelíbilo, že měli příliš málo bodů.

Když jsem byl opilý, ze vzteku jsem pěstí prorazil asi osm děr do sádrokartonové stěny.

Můj spolubydlící nedošel ani na jedinou hodinu. Celou noc kouřil marihuanu a celé dny prospal. Vždy, když jsem se vrátil domů, byl ještě v posteli.

Měl jsem sex v knihovně.

Jeden pár si to rozdával na zábradlí schodů přímo během školní přestávky. Oba byli vyloučeni.

Zorganizoval jsem povstání proti našemu řediteli.

Jeden ze studentů se každou noc vloupal do dívčí ložnice, kde je potichu pozoroval.

Měl jsem kamaráda, který celé dny hrál League of Legends. Potom ho vyloučili a když dostal druhou šanci, místo školy hrál LoL dále.

 

Byl jsem s dívkou mimo školní areál. Byla to docela přísná škola.

Na všechny počítače na škole jsem nainstaloval software na získávání Bitcoinů.

Ze srandy jsem vypustil vzduch na pneumatikách školního autobusu.

Mého spolubydlícího vyloučili ještě před prvním dnem výuky. Večer předtím se totiž totálně opil, vykouřil asi čtyři gramy, měl i lysohlávky s LSD. Dostal špatný trip a asi dvacet minut soustavně zvracel po celé chodbě.

Když jsem byl opilý, strčil jsem si do zadku ohňostroj a zapálil.

Můj otec vždy tvrdil, že zaplatil za školné. Po půl roce se ukázalo, že nezaplatil.

Skupina zahraničních studentů si během testu šuškala odpovědi jejich jazykem, přičemž uráželi polovinu učitelského sboru. Profesor však tomu jazyku rozuměl.

Ze srandy jsem začal každou noc spouštět požární alarm o druhé ráno. Vedení školy to srandovní nepřišlo.

Mého kamaráda předvolal ředitel kvůli alkoholu a když se z jeho kanceláře vrátil, vys*al se do igelitky, kterou mu zpět hodil přes okno.

Jednoho spolužáka našli masturbovat v místnosti pro uklízečky.

S kamarádem jsme ukradli kostýmy školního maskota a šli jsme opilí strašit do dívčí části. Místo toho jsme však skončili ve sborovně, kde se shodou okolností konala neplánovaná porada.

Můj totálně zfetovaný kamarád si řekl, že bude super, pokud napíše řediteli, jestli náhodou nechce koupit trošku kokainu. Levně!