Rubrika: ŽIVOT
 

Když pracujete v nemocnici jako doktor nebo sestra, je dost velká možnost, že se sem tam setkáte s nějakým pořádným bizárem. Zranění totiž můžou být opravdu jakákoliv. Suverénně nejlepší a zároveň nejdivnější jsou ta, ve kterých nějakým způsobem figurují erotické pomůcky. Příběh téhle holky je dokonalým příkladem toho, že stát se může opravdu cokoliv…

Doktoři v nemocnici v severním Walesu zažili něco, na co nejspíš budou dlouho vzpomínat. Prostě přišla holka a oznámila jim, že se jí uvnitř zasekl vibrátor. A když říkáme uvnitř, nemyslíme tam, kde byste ho nejspíš čekali. Zasekl se jí v zadku.

Jak k tomu došlo? No vlastně úplně normálně. Normální večer ve dvou, ve kterém figurovala i tahle vrnící hračka. Když všechno skončilo, partneři nemohli vibrátor najít. Hledali ho všude, dívali se třeba, jestli nespadl za postel. Nespadl. Když si totiž holka položila ruku na břicho, zjistila, že vibruje. A bylo vymalováno.

PIC BY MERCURY PRESS(PICTURED: EMMA PHILLIPS, 24, IN HOSPITAL AFTER SURGERY)A student teacher who got a buzzing SEVEN INCH sex toy lodged up her BUM was forced to have it surgically removed after DIY extraction methods including using a fork handle and BBQ prongs failed.Mum-of-one Emma Phillips, from Wallasey, Merseyside, was feeling amorous with partner Lee Miller during the early hours of Saturday morning (Oct 1) when the sex toy disappeared.Initially thinking Lee had hidden the vibrator under a pillow as a prank, it was only when Emma pressed down on her stomach and felt a buzzing that she realised it had vanished up her back passage.  SEE MERCURY COPY

Takže přišel čas pokusit se vyndat to ven. Druhý konec vidličky ani kleště na obracení masa nepomohly, takže po hodině snažení přišel čas volat doktora. Mělo to ale jeden háček. Oba dva byli opilí, takže ani jeden do nemocnice řídit nemohli. Museli tedy volat sanitku. A v té chvíli se asi odehrál ten nejtrapnější a nejsměšnější hovor na světě. Jen si to představte.

První, co se v nemocnici odehrálo, byl rentgen. Škoda že tenhle snímek nikdy nebyl zveřejněn, moc rádi bychom ho viděli!

PIC BY LAURA SHEPHERD/MERCURY PRESS(PICTURED: EMMA PHILLIPS, 24, FROM WALLASEY, MERSEYSIDE HOLDING A REPLICA SEX TOY)A student teacher who got a buzzing SEVEN INCH sex toy lodged up her BUM was forced to have it surgically removed after DIY extraction methods including using a fork handle and BBQ prongs failed.Mum-of-one Emma Phillips, from Wallasey, Merseyside, was feeling amorous with partner Lee Miller during the early hours of Saturday morning (Oct 1) when the sex toy disappeared.Initially thinking Lee had hidden the vibrator under a pillow as a prank, it was only when Emma pressed down on her stomach and felt a buzzing that she realised it had vanished up her back passage.  SEE MERCURY COPY

Tohle asi není ten typ historek z mládí, které svým dětem vyprávíte jako hrdí rodiče. Jde spíš o pikantní příběh, který jejich dcera uslyší až na svých osmnáctých narozeninách!